Plac. Point Nr. Navn / klub
1 1101 164 Camilla Geisler/KKKK 0P/L 3 0P/L14 0P/L18
2 1002 160 Camilla & Søren/Skovshoved 0P/L 1 13P/L 3 24P/L15
3 994 163 Lene Toft/KKKK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
4 980 14 Anne-Mette Kristensen/PALO 0P/L11 34P/L 4 37P/L10
5 964 105 L.P. Hansen/NOVA 0P/L 9 0P/L10 0P/L11
6 950 8 Ulrik S. H./HK 0P/L10 24P/L 1 27P/L16
7 933 113 Flemming Jensen/SKJOLD 0P/L13 24P/L 9 26P/L 1
8 929 38 Lars & Birgit Skytte/HK 0P/L 1 0P/L 8 0P/L13
9 881 153 Sille Frederiksen/Skovshoved 0P/L 2 0P/L 7 0P/L11
10 859 159 Thomas & Thorben/Skovshoved 0P/L18 0P/L19 23P/L 8
11 857 37 Henrik Vedel/HK 0P/L10 0P/L11 0P/L12
12 851 84 Birgitte K. Schmidt/HK 0P/L10 22P/L 2 29P/L15
13 839 11 Anders & Carsten Illum/HK/HK 0P/L 5 0P/L13 0P/L17
14 835 3 Thomas B.P./HK 0P/L 5 0P/L10 0P/L11
15 833 33 Jesper Weiergang/HK 0P/L 4 0P/L20 14P/L 1
16 827 31 Alex Hoe/HK 0P/L 1 0P/L15 22P/L 7
17 815 151 Preben Nørregaard/Skovshoved 0P/L11 0P/L12 0P/L20
18 802 96 Rene Grønholm Gertsen/SKJOLD 0P/L 4 0P/L13 0P/L20
19 793 75 Lars L & Ulla L/HK 0P/L12 0P/L18 0P/L20
20 780 150 Stine Jørgensen/Skovshoved 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 9
21 759 97 Frank Andreasen/HK 0P/L 2 0P/L 5 0P/L 7
22 757 79 Ole Buhrmann/PALO 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 7
23 744 30 Jesper Thulesen/HK 0P/L 3 0P/L12 0P/L13
24 725 78 Henning Hansen/KKKK 0P/L 6 0P/L 7 0P/L10
25 717 95 Troels & Christian/PALO 0P/L11 0P/L12 0P/L13
26 695 94 Ole & Hakon/HK 0P/L 1 0P/L 8 0P/L 9
27 688 7 Gethe/HK 0P/L 2 0P/L 4 0P/L 6
28 684 12 Søren Karkov/HK 0P/L 2 0P/L 7 0P/L 8
29 683 41 Ole Teilmann/NOVA 0P/L 1 0P/L 4 0P/L11
30 671 56 Gunnar Holm/PALO 0P/L 7 0P/L 9 0P/L11
31 648 40 Lorne Mark Lathey/HK 0P/L 5 0P/L 7 0P/L12
32 646 109 Staffan Røijen/HK 0P/L 4 0P/L 9 0P/L10
33 646 162 Kira Sindbjerg/KKKK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 5
34 635 117 Steen Ulrik/DSR 0P/L 6 0P/L 7 0P/L15
35 621 91 Per Fraulund/HK 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
36 617 39 Søren Anker Pedersen/NOVA 0P/L 4 0P/L 7 0P/L 9
37 616 55 Uffe Madsen/PALO 0P/L 6 0P/L 9 0P/L12
38 612 179 Jochim B•cher/Skovshoved 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 5
39 599 2 Frederik L. Jensen/HK 0P/L 2 0P/L 5 0P/L 8
40 588 80 Esbern & Christian/HK/HK 0P/L 2 0P/L 6 0P/L 7
41 583 157 Anders E Petersen/Skovshoved 0P/L 3 0P/L 4 0P/L 5
42 577 145 Kim Darfelt/Skovshoved 0P/L 2 0P/L 4 0P/L 5
43 572 15 Ingelise/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
44 562 108 Jørgen W. Andersen/HK 0P/L 5 0P/L 6 0P/L13
45 560 70 Lars K & Michael J/DSR/DSR 0P/L 6 0P/L 8 0P/L10
46 555 25 Anders Frejberg/NOVA 0P/L10 0P/L11 0P/L12
47 551 18 Peter Jægerskou/KKKK 0P/L 1 0P/L 5 0P/L 9
48 548 21 Ralf Ploug Hansen/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
49 548 90 Søren Mikkelsen/HK 0P/L 4 0P/L 5 0P/L 6
50 545 121 Niels Marker/DSR 0P/L 5 0P/L 6 0P/L 9
51 526 29 Charlotte Ardal/HK 0P/L 4 0P/L 7 0P/L 8
52 519 59 Kirsten Bagger/NOVA 0P/L 1 0P/L 4 0P/L 6
53 509 147 Michael Remy Jensen/Skovshoved 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
54 506 175 Bo Christensen/DSR 0P/L 4 0P/L 9 0P/L11
55 500 73 Michell Glavas/HK 0P/L 5 0P/L 8 0P/L 9
56 500 86 Anders Grøn/DSR 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
57 488 69 Frederik Venneberg/HK 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
58 487 100 Ole Sørensen/NOVA 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 5
59 482 144 Philipp Pihl/Skovshoved 0P/L 4 0P/L 6 0P/L10
60 465 88 Ole Sigmund/DSR 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
61 451 35 Peter Luppert Jensen/DSR 0P/L 1 0P/L 4 0P/L 5
62 451 115 Mia & Morten Skytte/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
63 447 68 Lars Teglgaard/KKKK 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
64 447 126 Lis Brunbjerg/NOVA 0P/L 4 0P/L 7 0P/L 8
65 445 106 Peter Viuf Johansen/DSR 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 4
66 426 124 Vita Østergaard/HK 0P/L 4 0P/L 5 0P/L 7
67 426 158 Hans-Henrik & Lisbeth/Skovshov 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 5
68 424 53 Mia & Rune/HK/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
69 406 9 Lone Schultz-Pedersen/HK 0P/L 1 0P/L 4 0P/L 5
70 406 134 Vahan & Torben/DSR/DSR 0P/L 2 0P/L 6 0P/L 7
71 393 89 Mogens Seidler/NOVA 0P/L 4 0P/L 5 0P/L 9
72 368 43 Jens Kaae Christensen/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
73 355 102 Vibe Wilkens/PALO 0P/L 2 0P/L 7 0P/L 8
74 355 130 Philip & Martin/PALO/? 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
75 351 149 Louise Holck/Skovshoved 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
76 343 72 Kasper S & Christian B-M/HK/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 5
77 339 44 Aksel T & Anders G/DSR 0P/L 1 0P/L 4 0P/L 5
78 338 183 Ruben Hensen/Skjold 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
79 324 57 Janne Meldgaard/HK 0P/L 1 0P/L 3 0P/L 4
80 313 1 Christian Boel/PALO 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
81 312 32 Jesper Havn Eriksen/NOVA 0P/L 4 0P/L 5 0P/L 7
82 304 166 Anders Brahe P./KKKK 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 5
83 294 48 Aksel Thiele/DSR 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
84 288 16 Morten Albertsen/NOVA 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 5
85 287 180 Allan Kleinert/Skovshoved 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
86 277 22 Christian Høier/HK 0P/L 1 0P/L 3 0P/L 4
87 275 6 Tormod C.& Gitte/PALO/PALO 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
88 262 177 Troels G. Schwensen/Skovshoved 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 9
89 246 101 Winnie W & Vibeke J/DSR/DSR 0P/L 1 0P/L 3 0P/L 4
90 241 64 Ole Kaastrup/PALO 0P/L 1 0P/L 3 0P/L 5
91 230 49 Andrè/DSR 0P/L 1 0P/L 3 0P/L 4
92 227 99 Søren Bagger/NOVA 0P/L 3 0P/L 4 0P/L 5
93 227 178 Peter Nielsen/Skovshoved 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
94 223 54 Pernille Olesen/Skjold 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
95 216 156 Tobias Topp/Skovshoved 0P/L 1 0P/L 3 0P/L 4
96 212 135 Trine Koch/HK 0P/L 3 0P/L 6 0P/L 7
97 186 176 Kamilla Knudsen/PALO 0P/L 1 0P/L 4 0P/L 6
98 176 98 Kim Saabye/NOVA 0P/L 2 0P/L 4 0P/L 5
99 168 118 Leif Werborg/DSR 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
100 165 112 Gert Nisted/HK 0P/L 1 0P/L 3 0P/L 4
101 162 17 Camilla B Larsen/HK 0P/L 1 0P/L 3 0P/L 4
102 152 142 David Mouritzen/Skjold 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
103 148 155 Jonas Holm/Skovshoved 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 5
104 147 104 Birgitte & Lone/HK/HK 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
105 142 152 Ida Andersen/Skovshoved 0P/L 2 0P/L 4 0P/L 5
106 141 47 Tina Voer & Marianne P./DSR 0P/L 2 0P/L 4 0P/L 5
107 141 60 Marie Christiansen/NOVA 0P/L 4 0P/L 5 0P/L 6
108 129 52 Hakon Keller/HK 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
109 127 62 Casper A. & Stine C./HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
110 119 122 Anders Tybjerg/DSR 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
111 93 71 Pernille Jordt/NOVA 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 4
112 88 111 Hanne U & Vibeke /NOVA/NOVA 0P/L 1 0P/L 4 0P/L 6
113 87 58 Nina Meden/Skjold 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
114 80 143 Christian Brink/Skovshoved 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
115 79 116 Frank Meldgaard/HK 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
116 79 146 Martin Lundsteen/Skovshoved 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
117 79 154 Asger Søndberg/Skovshoved 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
118 79 182 Pernille Vendler /HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
119 78 85 Eva Brøndum/DSR 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
120 73 4 Sofie Høj Jørgensen/HK 0P/L 3 0P/L 4 0P/L 5
121 73 137 Per Thim/PALO 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
122 67 24 Nadia Haupt/NOVA 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 4
123 67 67 Nadia H & Sofie H/NOVA/NOVA 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
124 63 10 Hans & Mathias Arvidsen/HK/HK 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
125 63 51 Kristian Ingvorsen/PALO 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 4
126 62 61 Lærke H Røijen/HK 0P/L 3 0P/L 4 0P/L 5
127 43 65 Jens Reimer/DSR 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
128 42 5 Lisbeth & Nenna/PALO/PALO 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
129 42 119 Anders Føyh/DSR 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
130 41 36 Thomas Lund/DSR 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 4
131 39 173 Esben P & Andres T/DSR/DSR 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
132 36 76 Sofie Hesselkilde/NOVA 0P/L 2 0P/L 3 0P/L 4
133 28 66 Hans Henrik Viskum/NOVA 0P/L 3 0P/L 4 0P/L 5
134 23 87 Dan Eriksen/HK 0P/L 1 0P/L 3 0P/L 4
135 16 141 Lea Klærke/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
136 0 20 Jacob Juell/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
137 0 26 Matteo Barenghi/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
138 0 28 Marlene L.N./HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
139 0 34 Bøje Hansen/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
140 0 42 Niels Rasmussen/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
141 0 45 Henrik Krause/Skjold 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
142 0 46 Martin Johansen/HvK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
143 0 77 Karsten G. /HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
144 0 83 Palle/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
145 0 93 Jørgen Wrem/NOVA 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
146 0 110 Hans Henrik Bjørstrup/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
147 0 114 Lars Bjørstrup/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
148 0 123 Lars Bak Frederiksen/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
149 0 127 Jeanette & Charlotte R./DSR 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
150 0 129 Lars Hellemose/PALO 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
151 0 140 Rune Andersen/HK 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
152 0 148 Christine Myhre /Skovshoved 0P/L 1 0P/L 2 0P/L 3
153 0 161 Jan Darfelt/Skovshoved 0P/L 1 0P/ 0