Statistik 2022

Handicap statistik 2022

Starttid = Er den tid man starter på. Startiden kan blive koorigeret hvis roeren har startet for tidligt eller for sent
Sluttid = Det tid man paserer mållinien på
Rotid = Sluttid - Starttid, som angiver hvor langt tid man har roet løbet på. Maks rotid er dog sat til 50 minutter.
Forventet rotid = Er den tid som handicap programmet forventer at man ror på og er den tid som ens starttid er beregnet udfra (afrundet til nærmeste ½ minut).
Koorgeret rotid = Koorgeret for at man ikke kan ro langsommerer end den forventet rotid + 2 minutter.
Bedste rotid = Ens bedste rotid (Er tilsvarende sidste års bedste rotid + 2 min (afrundet til nærmeste ½ min), indtil en bedre tid er opnået)
Resultat = Det tidstab man fik i det pågældende løb
Samlet stilling = Det akkumuleret tidstab (Det akkumuleret tidstab er ikke summen tidstab per løb, idet "Efter hvert løb vil førertiden, blive sat lig 0 og alle andre deltagere vil få fra trukket den samme tid som det krævede for at nul stille førertiden.") 

Deltagere med bedstetid for forrige sæson:
I løb nr 1 er det sidste års bedstetid +2 minuter, som beregner den forventet rotid og dermed også ens starttid. (Har man kun deltaget 1 eller 2 gange sidste år starter man på sin bedste tid)
I løb nr 2 er det gennemsnittet af ens bedstetid*3+koorgeret tid fra løbe 1 ,som beregner den forventet rotid og dermed også ens starttid.
I løb nr 3 er det gennemsnittet af ens bedstetid*2+koorgeret tid fra løbe 1+koorgeret tid fra løbe 2,som beregner den forventet rotid og dermed også ens starttid.
I de efterfølgende løb 
er det gennemsnittet af de 3 seneste koorgeret rotider + den bedste rotid, som beregner den forventet rotid og dermed også ens starttid.

Nye deltagere:
I løb nr 1 er et seedingsløbe, for at finde en rotid.
I løb nr 2 er rotiden fra løb 1 - 1 minut, som beregner den forventet rotid og dermed også ens starttid.
I løb nr 3 er det gennemsnittet ( løb 1 + løb 2 )/2 - 1 minut som beregner den forventet rotid og dermed også ens starttid.
I løb nr 4 er det gennemsnittet af de (3 seneste koorgeret rotider + den bedste rotid) - 1 minut, som beregner den forventet rotid og dermed også ens starttid.
(Nye deltagere flyttes 1 minut tilbage i løbet deres 3 første løb, i mens deres reelle rotider udvikles) 
I de efterfølgende løb er det gennemsnittet af de 3 seneste koorgeret rotider + den bedste rotid, som beregner den forventet rotid og dermed også ens starttid.

Den forventet sluttid for alle er 47 minutter. Dvs. Ens starttid er:    47 minutter - forventet rotid = starttid

Bådnr. Navn        
1 Søren Stærkind og Sólja Christiansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 15:00 15:30 15:30
  Sluttid:   46:06 47:08  
  Rotid   31:06 31:38  
  Forventet rotid 32:00 32:00 31:33 31:27
  Koorgeret rotid   31:06 31:38  
  Bedste tid: 32:00 31:06 31:06 31:06
  Resultat: 02:30 00:53 01:11 00:00
  Samlede stilling: 02:30 02:44 01:24 01:24
2 Malthe og Mathias Arvidsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 16:00 16:00 16:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 31:00 31:00 31:00 31:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 31:00 31:00 31:00 31:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
3 Thomas B.Pedersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:30 14:00 14:00 13:00
  Sluttid: 48:40 47:30 49:19  
  Rotid 34:10 33:30 35:19  
  Forventet rotid 32:30 32:55 33:10 33:50
  Koorgeret rotid 34:10 33:30 35:10  
  Bedste tid: 32:30 32:30 32:30 32:30
  Resultat: 04:12 02:17 03:22 00:00
  Samlede stilling: 04:12 05:51 06:42 06:42
4 Søren Stærkind Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 13:00 13:00 13:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 34:00 34:00 34:00 34:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
5 Signe og Stig Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 13:30 13:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:30 33:30 33:30 33:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:30 33:30 33:30 33:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
6 John og Hans Holm Arvidsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:00 17:00 17:00 17:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 30:00 30:00 30:00 30:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 30:00 30:00 30:00 30:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
7 Gethe Jacobsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 00:00 00:00 00:00 00:00
  Sluttid: 48:20 47:27    
  Rotid 48:20 47:27    
  Forventet rotid 47:00 47:20 47:27 47:27
  Koorgeret rotid 48:20 47:27    
  Bedste tid: 47:00 47:00 47:00 47:00
  Resultat: 03:52 02:14 02:30 00:00
  Samlede stilling: 03:52 05:28 05:27 05:27
8 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
9 Susan Lützner og Stephanie Hubold Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 16:00 16:00 16:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 31:00 31:00 31:00 31:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 31:00 31:00 31:00 31:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
10 Hans Arvidsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:30 14:30 14:00
  Sluttid: 48:42 48:33 49:28  
  Rotid 33:12 33:03 34:58  
  Forventet rotid 31:30 31:55 32:19 33:01
  Koorgeret rotid 33:12 33:03 34:19  
  Bedste tid: 31:30 31:30 31:30 31:30
  Resultat: 04:14 03:21 03:31 00:00
  Samlede stilling: 04:14 06:56 07:57 07:57
11 Mark Høier Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:00 17:00 17:00 16:30
  Sluttid:     52:10  
  Rotid     35:10  
  Forventet rotid 30:00 30:00 30:00 30:30
  Koorgeret rotid     32:00  
  Bedste tid: 30:00 30:00 30:00 30:00
  Resultat: 02:30 02:30 05:00 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 06:50 06:50
12 Agnete Kaldan Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 06:30 07:00 07:00 07:00
  Sluttid: 46:14      
  Rotid 39:44      
  Forventet rotid 40:30 40:07 40:07 40:07
  Koorgeret rotid 39:44      
  Bedste tid: 39:44 39:44 39:44 39:44
  Resultat: 01:46 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 01:46 03:38 03:37 03:37
13 Charlotte Ardal Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:30 10:30 10:30 10:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 36:30 36:30 36:30 36:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 36:30 36:30 36:30 36:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
14 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
15 Carsten Illum Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:00 14:00
  Sluttid: 47:36 46:25 48:07  
  Rotid 33:36 32:25 34:07  
  Forventet rotid 33:00 33:09 32:52 33:08
  Koorgeret rotid 33:36 32:25 34:07  
  Bedste tid: 33:00 32:25 32:25 32:25
  Resultat: 03:09 01:13 02:09 00:00
  Samlede stilling: 03:09 03:43 03:21 03:21
16 Kirsten Skylv & Susanne Bennett Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 13:00
  Sluttid:     44:49  
  Rotid     34:49  
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 33:49
  Koorgeret rotid     34:49  
  Bedste tid: 34:49 34:49 34:49 34:49
  Resultat: 02:30 02:30 05:00 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 06:50 06:50
17 Christian Høier Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:30 17:30 18:00 17:30
  Sluttid: 46:39 46:32 48:19  
  Rotid 29:09 29:02 30:19  
  Forventet rotid 29:30 29:19 29:11 29:23
  Koorgeret rotid 29:09 29:02 30:19  
  Bedste tid: 29:09 29:02 29:02 29:02
  Resultat: 02:11 01:20 02:22 00:00
  Samlede stilling: 02:11 02:52 02:43 02:43
18 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
19 Bettina Skytte Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:00 13:00 13:30 14:00
  Sluttid: 44:42 45:42 48:23  
  Rotid 32:42 32:42 34:53  
  Forventet rotid 35:00 33:51 33:16 33:15
  Koorgeret rotid 32:42 32:42 34:53  
  Bedste tid: 32:42 32:42 32:42 32:42
  Resultat: 00:15 00:29 02:26 00:00
  Samlede stilling: 00:15 00:05 00:00 00:00
20 Ulla Lyngby Christensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 01:30 01:30 01:30
  Sluttid: 56:43      
  Rotid 46:43      
  Forventet rotid 37:00 45:43 45:43 45:43
  Koorgeret rotid 46:43      
  Bedste tid: 46:43 46:43 46:43 46:43
  Resultat: 05:00 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:52 06:50 06:50
21 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
22 Mark Høier og Adam Schiødt Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:30 17:30 17:30 17:30
  Sluttid: 47:11 47:02    
  Rotid 29:41 29:32    
  Forventet rotid 29:30 29:33 29:33 29:33
  Koorgeret rotid 29:41 29:32    
  Bedste tid: 29:30 29:30 29:30 29:30
  Resultat: 02:44 01:49 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:44 03:55 03:54 03:54
23 Susanne Stenholm Bennett Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:30 12:30 12:30 12:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 34:30 34:30 34:30 34:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 34:30 34:30 34:30 34:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
24 Anne Kristine Jensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 14:00 14:30 14:00
  Sluttid: 45:51 46:08 49:49  
  Rotid 32:21 32:08 35:19  
  Forventet rotid 33:30 32:55 32:32 32:47
  Koorgeret rotid 32:21 32:08 34:32  
  Bedste tid: 32:21 32:08 32:08 32:08
  Resultat: 01:23 00:55 03:52 00:00
  Samlede stilling: 01:23 01:40 03:01 03:01
25 Anders Frejberg Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 14:30 14:00 13:00
  Sluttid: 50:17 49:14 49:20  
  Rotid 35:17 34:44 35:20  
  Forventet rotid 32:00 32:30 33:08 33:54
  Koorgeret rotid 34:00 34:30 35:08  
  Bedste tid: 32:00 32:00 32:00 32:00
  Resultat: 05:00 04:01 03:23 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:23 09:15 09:15
26 Lars Bjørn Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:00 11:00 10:30
  Sluttid: 49:19 46:39 50:47  
  Rotid 37:49 35:39 39:47  
  Forventet rotid 35:30 36:00 36:02 36:40
  Koorgeret rotid 37:30 35:39 38:02  
  Bedste tid: 35:30 35:30 35:30 35:30
  Resultat: 04:51 01:26 04:50 00:00
  Samlede stilling: 04:51 05:39 07:58 07:58
27 Niels Seersholm Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 13:30 13:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:30 33:30 33:30 33:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:30 33:30 33:30 33:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
28 John Panduro Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 15:00 15:00 14:30
  Sluttid:     49:18  
  Rotid     34:18  
  Forventet rotid 32:00 32:00 32:00 32:30
  Koorgeret rotid     34:00  
  Bedste tid: 32:00 32:00 32:00 32:00
  Resultat: 02:30 02:30 03:21 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 05:11 05:11
29 Andreas Strålman Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 13:00 13:00 13:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 34:00 34:00 34:00 34:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
30 Bettina Veneman Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:00 09:00 09:00 09:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 38:00 38:00 38:00 38:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 38:00 38:00 38:00 38:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
31 Alex Hoe Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:00 15:00 14:30
  Sluttid: 48:26   49:52  
  Rotid 32:56   34:52  
  Forventet rotid 31:30 31:52 31:52 32:27
  Koorgeret rotid 32:56   33:52  
  Bedste tid: 31:30 31:30 31:30 31:30
  Resultat: 03:58 02:30 03:55 00:00
  Samlede stilling: 03:58 05:50 07:14 07:14
32 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
33 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
34 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
35 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
36 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
37 Henrik Vedel Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 16:30 16:30
  Sluttid:     47:42  
  Rotid     31:12  
  Forventet rotid 30:30 30:30 30:30 30:40
  Koorgeret rotid     31:12  
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 02:30 02:30 01:45 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 03:35 03:35
38 Johan Jacob Mohr Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:30 10:30
  Sluttid: 48:05 46:29 51:17  
  Rotid 38:05 36:29 40:47  
  Forventet rotid 37:00 37:05 36:17 36:35
  Koorgeret rotid 38:05 36:29 39:17  
  Bedste tid: 38:05 36:29 36:29 36:29
  Resultat: 05:00 01:16 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 05:37 08:06 08:06
39 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
40 Jens Kjær Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:30 12:30 12:30 12:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 34:30 34:30 34:30 34:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 34:30 34:30 34:30 34:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
41 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
42 Martin Branebjerg Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:30 12:30 12:30 12:00
  Sluttid:     50:37  
  Rotid     38:07  
  Forventet rotid 34:30 34:30 34:30 35:00
  Koorgeret rotid     36:30  
  Bedste tid: 34:30 34:30 34:30 34:30
  Resultat: 02:30 02:30 04:40 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 06:30 06:30
43 Camilla Beurling Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
44 Aksel T & Anders G Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:30 17:30 17:30 17:30
  Sluttid:   47:36    
  Rotid   30:06    
  Forventet rotid 29:30 29:30 29:39 29:39
  Koorgeret rotid   30:06    
  Bedste tid: 29:30 29:30 29:30 29:30
  Resultat: 02:30 02:23 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:14 04:13 04:13
45 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
46 Morten Jørgensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 16:30 15:30 15:30
  Sluttid: 46:41 47:35 46:57  
  Rotid 31:41 31:05 31:27  
  Forventet rotid 32:00 31:51 31:28 31:19
  Koorgeret rotid 31:41 31:05 31:27  
  Bedste tid: 31:41 31:05 31:05 31:05
  Resultat: 02:14 02:22 01:00 00:00
  Samlede stilling: 02:14 03:57 02:26 02:26
47 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
48 Jesper Millung Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 16:30 16:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 30:30 30:30 30:30 30:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
49 Vahan Ter-Vardanyan Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 18:00 18:00 18:00 18:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 29:00 29:00 29:00 29:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 29:00 29:00 29:00 29:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
50 John Arvidsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:30 14:00
  Sluttid: 47:08 46:01 49:10  
  Rotid 33:08 32:01 34:40  
  Forventet rotid 33:00 33:02 32:33 32:56
  Koorgeret rotid 33:08 32:01 34:33  
  Bedste tid: 33:00 32:01 32:01 32:01
  Resultat: 02:41 00:48 03:13 00:00
  Samlede stilling: 02:41 02:50 03:33 03:33
51 Knud Jørgen Jensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:30 09:30 09:30 09:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:30 37:30 37:30 37:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 37:30 37:30 37:30 37:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
52 Per Sillassen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 13:00 13:00 13:00
  Sluttid: 45:15 47:47 48:34  
  Rotid 35:15 34:47 35:34  
  Forventet rotid 37:00 34:15 34:01 34:06
  Koorgeret rotid 35:15 34:47 35:34  
  Bedste tid: 35:15 34:47 34:47 34:47
  Resultat: 05:00 02:34 02:37 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:56 07:01 07:01
53 Henrik Vedel & Anton Vedel Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 18:30 18:30 18:30 18:30
  Sluttid: 47:44 46:59    
  Rotid 29:14 28:29    
  Forventet rotid 28:30 28:41 28:41 28:41
  Koorgeret rotid 29:14 28:29    
  Bedste tid: 28:30 28:29 28:29 28:29
  Resultat: 03:17 01:46 02:30 00:00
  Samlede stilling: 03:17 04:25 04:24 04:24
54 Johan Vedel Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 21:00 21:00 22:00 22:00
  Sluttid:   45:13    
  Rotid   24:13    
  Forventet rotid 26:00 26:00 25:06 25:06
  Koorgeret rotid   24:13    
  Bedste tid: 26:00 24:13 24:13 24:13
  Resultat: 02:30 00:00 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 01:52 01:50 01:50
55 Alan Lloyd Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 07:30 07:30 07:30 07:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 39:30 39:30 39:30 39:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 39:30 39:30 39:30 39:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
56 Niels-Henrik Hoffmann Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:30 12:00 11:30 11:30
  Sluttid: 48:52 47:55    
  Rotid 36:22 35:55    
  Forventet rotid 34:30 34:58 35:19 35:19
  Koorgeret rotid 36:22 35:55    
  Bedste tid: 34:30 34:30 34:30 34:30
  Resultat: 04:24 02:42 02:30 00:00
  Samlede stilling: 04:24 06:28 06:27 06:27
57 Freja & Emil Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 16:30 17:00 17:00
  Sluttid: 45:18 46:03 47:45  
  Rotid 29:48 29:32 30:45  
  Forventet rotid 31:30 30:39 30:06 29:54
  Koorgeret rotid 29:48 29:32 30:45  
  Bedste tid: 29:48 29:32 29:32 29:32
  Resultat: 00:50 00:50 01:47 00:00
  Samlede stilling: 00:50 01:01 00:18 00:18
58 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
59 Vibeke Jansen & Pernille Lillelund Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 12:00 13:00 12:30
  Sluttid: 45:46 46:09 50:09  
  Rotid 35:46 34:09 37:09  
  Forventet rotid 37:00 34:46 33:58 34:15
  Koorgeret rotid 35:46 34:09 36:58  
  Bedste tid: 35:46 34:09 34:09 34:09
  Resultat: 05:00 00:56 04:12 00:00
  Samlede stilling: 05:00 05:18 06:58 06:58
60 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
61 Claus Nelson Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 06:00 06:00 06:00 06:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 41:00 41:00 41:00 41:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 41:00 41:00 41:00 41:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
62 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
63 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
64 Arne Højlund Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 13:30 13:00
  Sluttid:     50:43  
  Rotid     37:13  
  Forventet rotid 33:30 33:30 33:30 34:00
  Koorgeret rotid     35:30  
  Bedste tid: 33:30 33:30 33:30 33:30
  Resultat: 02:30 02:30 04:46 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 06:36 06:36
65 Bo Christensen og Alex Hoe Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 18:00 18:00 18:00 18:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 29:00 29:00 29:00 29:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 29:00 29:00 29:00 29:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
66 Lars Nissen-Petersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 08:00 08:30 09:30 09:30
  Sluttid: 45:49 45:14 49:25  
  Rotid 37:49 36:44 39:55  
  Forventet rotid 39:00 38:25 37:34 37:43
  Koorgeret rotid 37:49 36:44 39:34  
  Bedste tid: 37:49 36:44 36:44 36:44
  Resultat: 01:22 00:01 03:28 00:00
  Samlede stilling: 01:22 00:45 01:42 01:42
67 Mathias Holm Arvidsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:30 15:30 15:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 31:30 31:30 31:30 31:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 31:30 31:30 31:30 31:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
68 Kirsten Gram-Hanssen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:00 14:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:00 33:00 33:00 33:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:00 33:00 33:00 33:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
69 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
70 LP Hansen EP Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:30 17:00
  Sluttid:     41:44  
  Rotid     31:14  
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 30:14
  Koorgeret rotid     31:14  
  Bedste tid: 31:14 31:14 31:14 31:14
  Resultat: 02:30 02:30 05:00 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 06:50 06:50
71 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
72 Helle Harbou Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 02:30 03:00 03:00 03:00
  Sluttid: 45:32      
  Rotid 43:02      
  Forventet rotid 44:30 43:46 43:46 43:46
  Koorgeret rotid 43:02      
  Bedste tid: 43:02 43:02 43:02 43:02
  Resultat: 01:04 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 01:04 02:56 02:55 02:55
73 Michell Glavas Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 08:00 09:30 10:00 10:00
  Sluttid: 44:28 45:51 53:08  
  Rotid 36:28 36:21 43:08  
  Forventet rotid 39:00 37:44 37:02 37:03
  Koorgeret rotid 36:28 36:21 39:02  
  Bedste tid: 36:28 36:21 36:21 36:21
  Resultat: 00:00 00:38 05:00 00:00
  Samlede stilling: 00:00 00:00 02:29 02:29
74 Lasse Bergholtz Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:30 12:30 12:30 12:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 34:30 34:30 34:30 34:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 34:30 34:30 34:30 34:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
75 Lars L & Ulla L Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:30 12:30 12:30 12:00
  Sluttid: 47:32 47:07 50:16  
  Rotid 35:02 34:37 37:46  
  Forventet rotid 34:30 34:38 34:40 35:12
  Koorgeret rotid 35:02 34:37 36:40  
  Bedste tid: 34:30 34:30 34:30 34:30
  Resultat: 03:04 01:54 04:19 00:00
  Samlede stilling: 03:04 04:20 06:07 06:07
76 Lars E. Pedersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:00 13:30
  Sluttid:   46:51 48:42  
  Rotid   32:51 34:42  
  Forventet rotid 33:00 33:00 32:55 33:21
  Koorgeret rotid   32:51 34:42  
  Bedste tid: 33:00 32:51 32:51 32:51
  Resultat: 02:30 01:38 02:44 00:00
  Samlede stilling: 02:30 03:30 03:43 03:43
77 Adam Schiødt Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 13:30 13:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:30 33:30 33:30 33:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:30 33:30 33:30 33:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
78 Henning Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 16:00 16:00
  Sluttid:   49:18    
  Rotid   32:48    
  Forventet rotid 30:30 30:30 31:00 31:00
  Koorgeret rotid   32:30    
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 02:30 04:05 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 05:56 05:55 05:55
79 Emilie Rosenkilde Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 19:00 19:00 19:00 19:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 28:00 28:00 28:00 28:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 28:00 28:00 28:00 28:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
80 Erik Jakobsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:30 15:00 15:00 15:00
  Sluttid: 46:03 46:41 49:12  
  Rotid 31:33 31:41 34:12  
  Forventet rotid 32:30 32:02 31:50 32:09
  Koorgeret rotid 31:33 31:41 33:50  
  Bedste tid: 31:33 31:33 31:33 31:33
  Resultat: 01:36 01:29 03:15 00:00
  Samlede stilling: 01:36 02:26 03:10 03:10
81 Stephanie Hubold Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 14:30 14:30
  Sluttid:   43:17    
  Rotid   33:17    
  Forventet rotid 37:00 37:00 32:17 32:17
  Koorgeret rotid   33:17    
  Bedste tid: 33:17 33:17 33:17 33:17
  Resultat: 02:30 05:00 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 06:52 06:50 06:50
82 Birgitte Aabech Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 13:30 13:00
  Sluttid:   48:09 48:41  
  Rotid   34:09 35:11  
  Forventet rotid 33:00 33:00 33:17 33:50
  Koorgeret rotid   34:09 35:11  
  Bedste tid: 33:00 33:00 33:00 33:00
  Resultat: 02:30 02:56 02:44 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:47 05:00 05:00
83 Susan Lützner Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 14:30 15:00 15:00
  Sluttid: 45:01 46:07 48:42  
  Rotid 31:31 31:37 33:42  
  Forventet rotid 33:30 32:31 32:02 32:05
  Koorgeret rotid 31:31 31:37 33:42  
  Bedste tid: 31:31 31:31 31:31 31:31
  Resultat: 00:34 00:54 02:45 00:00
  Samlede stilling: 00:34 00:49 01:03 01:03
84 Keld Pilegaard Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:30 17:30 17:30 17:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 29:30 29:30 29:30 29:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 29:30 29:30 29:30 29:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
85 Erik Jakobsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 03:30 03:00 03:00 03:00
  Sluttid: 48:03      
  Rotid 44:33      
  Forventet rotid 43:30 43:46 43:46 43:46
  Koorgeret rotid 44:33      
  Bedste tid: 43:30 43:30 43:30 43:30
  Resultat: 03:36 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 03:36 05:27 05:26 05:26
86 Ingrid Mohr Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:00 09:00 09:00 09:00
  Sluttid: 47:38      
  Rotid 38:38      
  Forventet rotid 38:00 38:09 38:09 38:09
  Koorgeret rotid 38:38      
  Bedste tid: 38:00 38:00 38:00 38:00
  Resultat: 03:10 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 03:10 05:02 05:01 05:01
87 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
88 Asger Kjærgård Pedersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 13:00 13:00 13:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 34:00 34:00 34:00 34:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
89 Morten Albertsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 11:30 12:00 12:00
  Sluttid: 46:25 47:04    
  Rotid 36:25 35:34    
  Forventet rotid 37:00 35:25 35:00 35:00
  Koorgeret rotid 36:25 35:34    
  Bedste tid: 36:25 35:34 35:34 35:34
  Resultat: 05:00 01:51 02:30 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:13 06:12 06:12
90 Morten Skytte Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 17:00 17:30 17:30
  Sluttid: 45:39 46:20    
  Rotid 29:09 29:19    
  Forventet rotid 30:30 29:50 29:32 29:32
  Koorgeret rotid 29:09 29:19    
  Bedste tid: 29:09 29:09 29:09 29:09
  Resultat: 01:12 01:07 02:30 00:00
  Samlede stilling: 01:12 01:40 01:39 01:39
91 Birol Küni Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:30 11:30 11:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:30 35:30 35:30 35:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:30 35:30 35:30 35:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
92 Morten Albrechtsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:30 11:30 11:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:30 35:30 35:30 35:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:30 35:30 35:30 35:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
93 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
94 Hakon Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
95 Rasmus Nissen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
96 René Grønholm Geertsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 13:00 13:30 13:00
  Sluttid:     48:21  
  Rotid     34:51  
  Forventet rotid 34:00 34:00 34:00 34:13
  Koorgeret rotid     34:51  
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:24 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:14 04:14
97 Maiken Madsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
98 Vahan Ter-Vardanyan & Keld Pilegaard Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 18:30 22:00 22:00 22:00
  Sluttid: 44:25   48:54  
  Rotid 25:55   26:54  
  Forventet rotid 28:30 24:55 24:55 25:10
  Koorgeret rotid 25:55   26:54  
  Bedste tid: 25:55 25:55 25:55 25:55
  Resultat: 05:00 02:30 02:57 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:52 07:18 07:18
99 Lars Tue Sørensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 13:30 13:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:30 33:30 33:30 33:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:30 33:30 33:30 33:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
100 Malthe Arvidsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:30 10:30 10:00
  Sluttid: 47:41   49:17  
  Rotid 37:41   38:47  
  Forventet rotid 37:00 36:41 36:41 36:58
  Koorgeret rotid 37:41   38:47  
  Bedste tid: 37:41 37:41 37:41 37:41
  Resultat: 05:00 02:30 03:20 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:52 07:40 07:40
101 Leigh Kaldan Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:30 14:30 14:30 14:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 32:30 32:30 32:30 32:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 32:30 32:30 32:30 32:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
102 Torben Frohn Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 17:00 16:30
  Sluttid: 46:32 46:37 49:38  
  Rotid 30:02 30:07 32:38  
  Forventet rotid 30:30 30:16 30:10 30:35
  Koorgeret rotid 30:02 30:07 32:10  
  Bedste tid: 30:02 30:02 30:02 30:02
  Resultat: 02:04 01:24 03:41 00:00
  Samlede stilling: 02:04 02:49 03:59 03:59
103 Martin Frøland Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:00 09:00 09:00 09:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 38:00 38:00 38:00 38:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 38:00 38:00 38:00 38:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
104 Marlene & Kirsten G-H Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:30 15:30 15:00
  Sluttid: 47:58 46:30 48:43  
  Rotid 32:28 30:59 33:13  
  Forventet rotid 31:30 31:45 31:29 31:55
  Koorgeret rotid 32:28 30:59 33:13  
  Bedste tid: 31:30 30:59 30:59 30:59
  Resultat: 03:31 01:17 02:46 00:00
  Samlede stilling: 03:31 04:09 04:24 04:24
105 Hubert Jensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:00 17:00 17:30 17:00
  Sluttid:   46:20 48:55  
  Rotid   29:20 31:25  
  Forventet rotid 30:00 30:00 29:40 30:02
  Koorgeret rotid   29:20 31:25  
  Bedste tid: 30:00 29:20 29:20 29:20
  Resultat: 02:30 01:08 02:58 00:00
  Samlede stilling: 02:30 02:59 03:26 03:26
106 Hassan Awad & Carsten Israelson Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 18:30 18:30 18:30 18:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 28:30 28:30 28:30 28:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 28:30 28:30 28:30 28:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
107 Berit Samuelson Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:30 11:30 11:00
  Sluttid: 47:33   50:20  
  Rotid 36:03   38:50  
  Forventet rotid 35:30 35:38 35:38 36:10
  Koorgeret rotid 36:03   37:38  
  Bedste tid: 35:30 35:30 35:30 35:30
  Resultat: 03:05 02:30 04:23 00:00
  Samlede stilling: 03:05 04:57 06:48 06:48
108 Christian Qvist Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
109 Robert Floryan Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
110 Jonathan Legart Qvist Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
111 Christian Thuffason Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:00 11:00 11:00 11:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 36:00 36:00 36:00 36:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 36:00 36:00 36:00 36:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
112 Casper & Sofus Licht Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:00 14:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:00 33:00 33:00 33:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:00 33:00 33:00 33:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
113 Flemming Jensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 13:30 13:30
  Sluttid: 47:21 46:42 47:25  
  Rotid 33:51 33:12 33:55  
  Forventet rotid 33:30 33:35 33:26 33:32
  Koorgeret rotid 33:51 33:12 33:55  
  Bedste tid: 33:30 33:12 33:12 33:12
  Resultat: 02:53 01:29 01:28 00:00
  Samlede stilling: 02:53 03:44 02:41 02:41
114 Helena & Preben Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
115 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
116 Martin Juell Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 16:00 16:00 16:00
  Sluttid: 47:51 46:16 48:37  
  Rotid 31:51 30:15 32:37  
  Forventet rotid 31:00 31:13 30:50 31:15
  Koorgeret rotid 31:51 30:15 32:37  
  Bedste tid: 31:00 30:15 30:15 30:15
  Resultat: 03:23 01:03 02:40 00:00
  Samlede stilling: 03:23 03:47 03:56 03:56
117 Steen Ulrik Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 15:00 15:00 14:30
  Sluttid:     48:08  
  Rotid     33:08  
  Forventet rotid 32:00 32:00 32:00 32:17
  Koorgeret rotid     33:08  
  Bedste tid: 32:00 32:00 32:00 32:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:11 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:02 04:02
118 Lars W. Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 12:30 12:30 11:30
  Sluttid: 48:44 47:32 50:01  
  Rotid 35:44 35:02 37:31  
  Forventet rotid 34:00 34:26 34:41 35:22
  Koorgeret rotid 35:44 35:02 36:41  
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 04:16 02:19 04:04 00:00
  Samlede stilling: 04:16 05:56 07:29 07:29
119 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
120 Lene Thygesen og Vahan Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 18:30 18:30 19:30 19:30
  Sluttid:   45:18    
  Rotid   26:48    
  Forventet rotid 28:30 28:30 27:39 27:39
  Koorgeret rotid   26:48    
  Bedste tid: 28:30 26:48 26:48 26:48
  Resultat: 02:30 00:05 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 01:56 01:55 01:55
121 Anders Schepler Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:00 17:00 17:00 16:30
  Sluttid: 47:15   47:49  
  Rotid 30:15   30:48  
  Forventet rotid 30:00 30:04 30:04 30:16
  Koorgeret rotid 30:15   30:48  
  Bedste tid: 30:00 30:00 30:00 30:00
  Resultat: 02:47 02:30 01:51 00:00
  Samlede stilling: 02:47 04:39 03:59 03:59
122 Birgit Pontoppidan Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 16:30 16:30 16:30
  Sluttid: 45:48      
  Rotid 29:48      
  Forventet rotid 31:00 30:24 30:24 30:24
  Koorgeret rotid 29:48      
  Bedste tid: 29:48 29:48 29:48 29:48
  Resultat: 01:20 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 01:20 03:12 03:11 03:11
123 Steen Falk Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 05:30 05:30 05:30 06:00
  Sluttid:     45:39  
  Rotid     40:09  
  Forventet rotid 41:30 41:30 41:30 40:49
  Koorgeret rotid     40:09  
  Bedste tid: 41:30 41:30 40:09 40:09
  Resultat: 02:30 02:30 00:00 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 01:50 01:50
124 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
125 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
126 Simon Sand Kristoffersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:30 12:30 12:30 12:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 34:30 34:30 34:30 34:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 34:30 34:30 34:30 34:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
127 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
128 Colin Millar Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
129 Alice Højer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:30 11:00 11:00
  Sluttid: 46:53 55:19    
  Rotid 35:22 43:49    
  Forventet rotid 35:30 35:26 35:55 35:55
  Koorgeret rotid 35:22 37:26    
  Bedste tid: 35:22 35:22 35:22 35:22
  Resultat: 02:25 05:00 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:25 06:47 06:45 06:45
130 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
131 Dorte Marnø Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 13:00 12:30
  Sluttid:   49:30 50:00  
  Rotid   36:00 37:00  
  Forventet rotid 33:30 33:30 34:00 34:37
  Koorgeret rotid   35:30 36:00  
  Bedste tid: 33:30 33:30 33:30 33:30
  Resultat: 02:30 04:17 04:03 00:00
  Samlede stilling: 02:30 06:09 07:40 07:40
132 Jesper Krüger Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 16:30 17:00 17:00
  Sluttid: 41:25 46:55    
  Rotid 31:25 30:25    
  Forventet rotid 37:00 30:25 29:55 29:55
  Koorgeret rotid 31:25 30:25    
  Bedste tid: 31:25 30:25 30:25 30:25
  Resultat: 05:00 01:42 02:30 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:03 06:02 06:02
133 Michael Legart Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 13:30 14:00 13:30
  Sluttid: 44:20 47:31 50:26  
  Rotid 34:20 34:01 36:26  
  Forventet rotid 37:00 33:20 33:10 33:38
  Koorgeret rotid 34:20 34:01 36:10  
  Bedste tid: 34:20 34:01 34:01 34:01
  Resultat: 05:00 02:18 04:29 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:40 08:38 08:38
134 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
135 Birgit P. og Pernelle Frickmann Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:30 17:30 18:30 18:00
  Sluttid:   45:24 48:53  
  Rotid   27:54 30:23  
  Forventet rotid 29:30 29:30 28:42 28:55
  Koorgeret rotid   27:54 30:23  
  Bedste tid: 29:30 27:54 27:54 27:54
  Resultat: 02:30 00:11 02:56 00:00
  Samlede stilling: 02:30 02:03 02:28 02:28
136 Ida Hugod Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:30 17:30 18:00 17:30
  Sluttid: 46:40 46:31 48:15  
  Rotid 29:10 29:01 30:15  
  Forventet rotid 29:30 29:20 29:10 29:22
  Koorgeret rotid 29:10 29:01 30:15  
  Bedste tid: 29:10 29:01 29:01 29:01
  Resultat: 02:12 01:18 02:18 00:00
  Samlede stilling: 02:12 02:52 02:39 02:39
137 Peter Hermansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 15:30 16:00 16:00
  Sluttid: 42:42 46:25    
  Rotid 32:42 30:55    
  Forventet rotid 37:00 31:42 30:48 30:48
  Koorgeret rotid 32:42 30:55    
  Bedste tid: 32:42 30:55 30:55 30:55
  Resultat: 05:00 01:12 02:30 00:00
  Samlede stilling: 05:00 05:34 05:32 05:32
138 Anders F. Jørgensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid: 47:13      
  Rotid 37:13      
  Forventet rotid 37:00 37:03 37:03 37:03
  Koorgeret rotid 37:13      
  Bedste tid: 37:00 37:00 37:00 37:00
  Resultat: 02:45 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:45 04:37 04:36 04:36
139 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
140 Per Fasmer Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 12:00 12:00 11:30
  Sluttid: 46:27 46:48 54:31  
  Rotid 34:57 34:47 42:31  
  Forventet rotid 35:30 35:14 35:01 35:23
  Koorgeret rotid 34:57 34:47 37:01  
  Bedste tid: 34:57 34:47 34:47 34:47
  Resultat: 02:00 01:35 05:00 00:00
  Samlede stilling: 02:00 02:56 05:25 05:25
141 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
142 Astrid Hjorth Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:00 12:00 12:00 12:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:00 35:00 35:00 35:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:00 35:00 35:00 35:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
143 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
144 Dorte Marnø/Torben Frohn Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 18:00 18:00 18:00 18:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 29:00 29:00 29:00 29:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 29:00 29:00 29:00 29:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
145 Stefan Klottig Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:30 13:30
  Sluttid: 47:28   48:29  
  Rotid 33:28   33:59  
  Forventet rotid 33:00 33:07 33:07 33:22
  Koorgeret rotid 33:28   33:59  
  Bedste tid: 33:00 33:00 33:00 33:00
  Resultat: 03:00 02:30 02:32 00:00
  Samlede stilling: 03:00 04:52 04:53 04:53
146 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
147 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
148 Alan Lloyd & Zahé Daw Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
149 Lene & Mia Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 16:30 17:00 17:00
  Sluttid: 44:15 47:11 48:40  
  Rotid 31:15 30:41 31:40  
  Forventet rotid 34:00 30:15 29:58 30:04
  Koorgeret rotid 31:15 30:41 31:40  
  Bedste tid: 31:15 30:41 30:41 30:41
  Resultat: 05:00 01:58 02:43 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:20 06:32 06:32
150 Charlotte Sejer Andersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:00 11:00 11:00 11:00
  Sluttid: 47:32 46:17 50:05  
  Rotid 36:32 35:17 39:05  
  Forventet rotid 36:00 36:08 35:47 36:13
  Koorgeret rotid 36:32 35:17 37:47  
  Bedste tid: 36:00 35:17 35:17 35:17
  Resultat: 03:05 01:04 04:07 00:00
  Samlede stilling: 03:05 03:31 05:07 05:07
151 Preben Nørregaard Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:00 12:00 12:00 12:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:00 35:00 35:00 35:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:00 35:00 35:00 35:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
152 Jens Christoffersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:00 14:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:00 33:00 33:00 33:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:00 33:00 33:00 33:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
153 Anders F. Jørgensen & Tina S Schmidt Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:30 12:30 13:00 12:30
  Sluttid:   46:16 49:10  
  Rotid   33:46 36:10  
  Forventet rotid 34:30 34:30 34:08 34:33
  Koorgeret rotid   33:46 36:08  
  Bedste tid: 34:30 33:46 33:46 33:46
  Resultat: 02:30 01:04 03:12 00:00
  Samlede stilling: 02:30 02:55 03:36 03:36
154 Erik Andresen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:30 15:30 15:30
  Sluttid: 47:26 46:28    
  Rotid 31:56 30:58    
  Forventet rotid 31:30 31:36 31:20 31:20
  Koorgeret rotid 31:56 30:58    
  Bedste tid: 31:30 30:58 30:58 30:58
  Resultat: 02:58 01:15 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:58 03:34 03:33 03:33
155 Peter Lillelund Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:00 17:30 17:30 17:30
  Sluttid: 46:20      
  Rotid 29:20      
  Forventet rotid 30:00 29:40 29:40 29:40
  Koorgeret rotid 29:20      
  Bedste tid: 29:20 29:20 29:20 29:20
  Resultat: 01:53 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 01:53 03:44 03:43 03:43
156 Carsten Israelsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:00 17:00 17:00 17:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 30:00 30:00 30:00 30:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 30:00 30:00 30:00 30:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
157 Kristian Lund Jensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
158 Cecilie Lützen Søltoft Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:30 11:00 11:00
  Sluttid: 47:23 47:09    
  Rotid 37:23 36:39    
  Forventet rotid 37:00 36:23 36:01 36:01
  Koorgeret rotid 37:23 36:39    
  Bedste tid: 37:23 36:39 36:39 36:39
  Resultat: 05:00 01:56 02:30 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:18 06:17 06:17
159 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
160 Ragnhild May Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:30 11:30 11:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:30 35:30 35:30 35:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:30 35:30 35:30 35:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
161 Peter Nørregaard Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
162 Jens Ulrik Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:30 15:00 15:00
  Sluttid: 47:43 48:23    
  Rotid 32:13 32:53    
  Forventet rotid 31:30 31:41 32:02 32:02
  Koorgeret rotid 32:13 32:53    
  Bedste tid: 31:30 31:30 31:30 31:30
  Resultat: 03:15 03:11 02:30 00:00
  Samlede stilling: 03:15 05:47 05:46 05:46
163 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
164 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
165 Paul-Erik Roald Larsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:30 10:00
  Sluttid: 48:15 46:59 55:17  
  Rotid 38:15 36:59 44:47  
  Forventet rotid 37:00 37:15 36:37 36:57
  Koorgeret rotid 38:15 36:59 39:37  
  Bedste tid: 38:15 36:59 36:59 36:59
  Resultat: 05:00 01:46 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:07 08:36 08:36
166 Thomas Ranftler Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
167 Ana Jesus Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
168 Tarik Kaouache Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:00 11:00 11:00 11:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 36:00 36:00 36:00 36:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 36:00 36:00 36:00 36:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
169 Nina Budde Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:30 10:30 10:30 10:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 36:30 36:30 36:30 36:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 36:30 36:30 36:30 36:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
170 Kasper Riis-Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:00 12:00 12:00 12:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:00 35:00 35:00 35:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:00 35:00 35:00 35:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
171 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
172 Ana Jesus & Astrid Hjorth Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:30 17:30 17:30 17:30
  Sluttid:   46:36 47:07  
  Rotid   29:06 29:37  
  Forventet rotid 29:30 29:30 29:18 29:20
  Koorgeret rotid   29:06 29:37  
  Bedste tid: 29:30 29:06 29:06 29:06
  Resultat: 02:30 01:23 01:10 00:00
  Samlede stilling: 02:30 03:15 01:53 01:53
173 Zahé Daw Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:30 14:30 14:00 14:00
  Sluttid: 47:45 48:58    
  Rotid 33:15 34:28    
  Forventet rotid 32:30 32:41 33:11 33:11
  Koorgeret rotid 33:15 34:28    
  Bedste tid: 32:30 32:30 32:30 32:30
  Resultat: 03:18 03:45 02:30 00:00
  Samlede stilling: 03:18 06:24 06:23 06:23
174 Martin Søndergaard Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 14:00 13:30
  Sluttid:   46:28 50:40  
  Rotid   32:58 36:40  
  Forventet rotid 33:30 33:30 33:14 33:40
  Koorgeret rotid   32:58 35:14  
  Bedste tid: 33:30 32:58 32:58 32:58
  Resultat: 02:30 01:15 04:43 00:00
  Samlede stilling: 02:30 03:07 05:18 05:18
175 Thyra Pallesen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:00 11:00 11:00 11:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 36:00 36:00 36:00 36:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 36:00 36:00 36:00 36:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
176 Henrik Kjar Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
177 Lone Herold Baltsersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 13:00 13:00 13:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 34:00 34:00 34:00 34:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
178 Peter N & Peter H Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 16:30 16:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 30:30 30:30 30:30 30:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
179 Aase Malver Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 04:00 05:00 05:30 05:30
  Sluttid: 44:53 46:04    
  Rotid 40:53 41:04    
  Forventet rotid 43:00 41:57 41:28 41:28
  Koorgeret rotid 40:53 41:04    
  Bedste tid: 40:53 40:53 40:53 40:53
  Resultat: 00:26 00:51 02:30 00:00
  Samlede stilling: 00:26 00:38 00:37 00:37
180 Anne-Sophie & Signe Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
181 Anton Dam Vedel Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:30 11:30 11:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:30 35:30 35:30 35:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:30 35:30 35:30 35:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
182 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
183 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
184 Martin Hyllested Vest Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
185 Niels Rasmussen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 16:00 16:00 16:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 31:00 31:00 31:00 31:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 31:00 31:00 31:00 31:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
186 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
187 Kirsten Skylv Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:30 13:00 13:00 13:00
  Sluttid: 46:04      
  Rotid 33:34      
  Forventet rotid 34:30 34:02 34:02 34:02
  Koorgeret rotid 33:34      
  Bedste tid: 33:34 33:34 33:34 33:34
  Resultat: 01:37 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 01:37 03:28 03:27 03:27
188 Lene Thygesen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 14:30 14:30 14:30
  Sluttid: 45:20   48:12  
  Rotid 31:50   33:42  
  Forventet rotid 33:30 32:40 32:40 32:43
  Koorgeret rotid 31:50   33:42  
  Bedste tid: 31:50 31:50 31:50 31:50
  Resultat: 00:53 02:30 02:14 00:00
  Samlede stilling: 00:53 02:44 02:28 02:28
189 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
190 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
191 Carlos Pinto Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:   46:31 51:15  
  Rotid   36:31 41:15  
  Forventet rotid 37:00 37:00 36:45 37:12
  Koorgeret rotid   36:31 38:45  
  Bedste tid: 37:00 36:31 36:31 36:31
  Resultat: 02:30 01:18 05:00 00:00
  Samlede stilling: 02:30 03:10 05:39 05:39
192 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
193 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
194 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
195 Mikkel Jensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 13:00 13:00 13:00
  Sluttid: 47:54      
  Rotid 34:54      
  Forventet rotid 34:00 34:14 34:14 34:14
  Koorgeret rotid 34:54      
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 03:27 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 03:27 05:18 05:17 05:17
196 Torben Labuhn Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
197 Thor Nielsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 19:30 19:30 19:30 19:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 27:30 27:30 27:30 27:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 27:30 27:30 27:30 27:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
198 Gulnara Hickman Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 06:00 07:30 07:00 07:00
  Sluttid:   46:57    
  Rotid   39:27    
  Forventet rotid 41:00 41:00 40:14 40:14
  Koorgeret rotid   39:27    
  Bedste tid: 41:00 39:27 39:27 39:27
  Resultat: 02:30 01:44 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 03:36 03:35 03:35
199 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
200 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
201 Bitten Have Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 08:30 08:30 08:30 08:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 38:30 38:30 38:30 38:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 38:30 38:30 38:30 38:30
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
202 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
203 Jan Henriksen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 02:00 02:00 02:00 02:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 45:00 45:00 45:00 45:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 40:00 40:00 40:00 40:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
204 Lars Amtoft Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:00 16:00 15:00
  Sluttid: 49:20 47:25 49:15  
  Rotid 32:50 31:25 33:15  
  Forventet rotid 30:30 31:00 31:14 31:55
  Koorgeret rotid 32:30 31:25 33:14  
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 04:52 02:12 03:18 00:00
  Samlede stilling: 04:52 06:26 07:12 07:12
205 Erik Sandberg Schiess Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 16:30 16:30 16:30
  Sluttid: 45:20      
  Rotid 29:50      
  Forventet rotid 31:30 30:40 30:40 30:40
  Koorgeret rotid 29:50      
  Bedste tid: 29:50 29:50 29:50 29:50
  Resultat: 00:52 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 00:52 02:44 02:43 02:43
206 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
207 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
208 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
209 Emilie Rosenkilde og Johan Vedel Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 22:00 22:00 22:00 22:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 25:00 25:00 25:00 25:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 25:00 25:00 25:00 25:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
210 Hans Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 13:00 13:00 13:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 34:00 34:00 34:00 34:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
211 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
212 Martin Fester Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 13:00 13:00 13:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 34:00 34:00 34:00 34:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
213 Michael Harboe Møller Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 16:30 17:00 17:00
  Sluttid: 45:50 45:55    
  Rotid 29:50 29:25    
  Forventet rotid 31:00 30:25 29:55 29:55
  Koorgeret rotid 29:50 29:25    
  Bedste tid: 29:50 29:25 29:25 29:25
  Resultat: 01:23 00:43 02:30 00:00
  Samlede stilling: 01:23 01:27 01:26 01:26
214 Eva & Borger Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 15:00 15:00 15:00
  Sluttid: 47:57      
  Rotid 32:56      
  Forventet rotid 32:00 32:14 32:14 32:14
  Koorgeret rotid 32:56      
  Bedste tid: 32:00 32:00 32:00 32:00
  Resultat: 03:29 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 03:29 05:21 05:19 05:19
215 Anders Sønderby Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:00 09:00 09:00 09:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 38:00 38:00 38:00 38:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 38:00 38:00 38:00 38:00
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
216 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
217 Ida & Rikke Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:30 12:00 12:00
  Sluttid:   46:07 47:26  
  Rotid   34:37 35:26  
  Forventet rotid 35:30 35:30 35:04 35:03
  Koorgeret rotid   34:37 35:26  
  Bedste tid: 35:30 34:37 34:37 34:37
  Resultat: 02:30 00:54 01:29 00:00
  Samlede stilling: 02:30 02:46 01:44 01:44
218 Simon Sonnichsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 17:00 17:30 17:30
  Sluttid: 45:37 46:22    
  Rotid 29:07 29:22    
  Forventet rotid 30:30 29:49 29:32 29:32
  Koorgeret rotid 29:07 29:22    
  Bedste tid: 29:07 29:07 29:07 29:07
  Resultat: 01:10 01:10 02:30 00:00
  Samlede stilling: 01:10 01:41 01:40 01:40
219 Maria Alstrup Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 12:30 12:30 12:00
  Sluttid: 51:16   52:44  
  Rotid 38:15   40:14  
  Forventet rotid 34:00 34:30 34:30 35:07
  Koorgeret rotid 36:00   36:30  
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 05:00 02:30 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:52 09:20 09:20
220 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
221 Martin Nielsen Nørskov Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 06:00 06:00 06:00 05:30
  Sluttid:     49:48  
  Rotid     43:48  
  Forventet rotid 41:00 41:00 41:00 41:30
  Koorgeret rotid     43:00  
  Bedste tid: 41:00 41:00 41:00 41:00
  Resultat: 02:30 02:30 03:51 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 05:41 05:41
222 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
223 Thorsten Søndergaard Larsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:30 15:30 15:30
  Sluttid:   46:58    
  Rotid   31:28    
  Forventet rotid 31:30 31:30 31:29 31:29
  Koorgeret rotid   31:28    
  Bedste tid: 31:30 31:28 31:28 31:28
  Resultat: 02:30 01:45 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 03:37 03:36 03:36
224 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20
225 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 02:30 02:30 02:30 00:00
  Samlede stilling: 02:30 04:22 04:20 04:20