Statistik 2020

Handicap statistik 2020

Starttid = Er den tid man starter på. Startiden kan blive koorigeret hvis roeren har started for tidligt eller for sent
Sluttid = Det tid man paserer mållinien på
Rotid = Sluttid - Starttid, som angiver hvor langt tid man har roet løbet på
Forventet rotid = Er den tid som handicap programmet forventer at man ror på og er den tid som ens starttid er beregnet udfra (afrundet til nærmeste ½ minut).
Koorgeret rotid = Koorgeret for at man ikke kan ro langsommerer end den forventet rotid + 2 minutter.
Bedste rotid = Ens bedste rotid (Er tilsvarende sidste års bedste rotid + 2 min (afrundet til nærmeste ½ min), indtil en bedre tid er opnået)
Resultat = Det tidstab man fik i det pågældende løb
Samlet stilling = Det akkumuleret tidstab (Det akkumuleret tidstab er ikke summen tidstab per løb, idet "Efter hvert løb vil førertiden, blive sat lig 0 og alle andre deltagere vil få fra trukket den samme tid som det krævede for at nul stille førertiden.") 

I løb nr 1 er det sidste års bedstetid +2 minuter, som beregner den forventet rotid og dermed også ens starttid.
I løb nr 2 er det gennemsnittet af ens bedstetid*3+koorgeret tid fra løbe 1 ,som beregner den forventet rotid og dermed også ens starttid.
I løb nr 3 er det gennemsnittet af ens bedstetid*2+koorgeret tid fra løbe 1+koorgeret tid fra løbe 2,som beregner den forventet rotid og dermed også ens starttid.
I de efterfølgende løb 
er det gennemsnittet af de 3 seneste koorgeret rotider + den bedste rotid, som beregner den forventet rotid og dermed også ens starttid.

Den forventet sluttid for alle er 47 minutter. Dvs. Ens starttid er:    47 minutter - forventet rotid = starttid
Nye deltagere flyttes ydeligere 1 minutter tilbage i løbet de første 2 gange, i mens deres reelle rotider udvikles 

Bådnr. Navn        
1 Søren Stærkind og Sólja Christiansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 13:30 13:00
  Sluttid:   44:21 51:08  
  Rotid   34:21 37:38  
  Forventet rotid 37:00 37:00 33:21 33:51
  Koorgeret rotid   34:21 36:21  
  Bedste tid: 34:21 34:21 34:21 34:21
  Resultat: 05:00 05:00 04:51 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 12:51 12:51
2 Malthe og Mathias Arvidsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 18:30 18:00 21:30 17:00
  Sluttid: 48:54 47:24 53:37  
  Rotid 30:24 29:24 32:07  
  Forventet rotid 28:30 28:59 29:12 29:53
  Koorgeret rotid 30:24 29:24 31:12  
  Bedste tid: 28:30 28:30 28:30 28:30
  Resultat: 03:35 02:10 05:00 00:00
  Samlede stilling: 03:35 04:10 08:44 08:44
3 Thomas B.Pedersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:00 14:30 14:30
  Sluttid: 49:37 47:43 47:20  
  Rotid 34:07 32:43 32:50  
  Forventet rotid 31:30 32:00 32:18 32:38
  Koorgeret rotid 33:30 32:43 32:50  
  Bedste tid: 31:30 31:30 31:30 31:30
  Resultat: 04:17 02:29 01:03 00:00
  Samlede stilling: 04:17 05:12 05:49 05:49
4 Tobias Mallet Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:00 12:00 12:00 12:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:00 35:00 35:00 35:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:00 35:00 35:00 35:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
5 Signe og Stig Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 15:00 15:00 15:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 32:00 32:00 32:00 32:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 32:00 32:00 32:00 32:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
6 John og Hans Holm Arvidsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:30 17:00 17:00 17:00
  Sluttid: 48:16 46:44 47:54  
  Rotid 30:46 29:44 30:54  
  Forventet rotid 29:30 29:49 29:53 30:13
  Koorgeret rotid 30:46 29:44 30:54  
  Bedste tid: 29:30 29:30 29:30 29:30
  Resultat: 02:56 01:29 01:37 00:00
  Samlede stilling: 02:56 02:51 04:03 04:03
7 Gethe Jacobsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 00:30 00:30 00:30 00:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 46:30 46:30 46:30 46:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 46:30 46:30 46:30 46:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
8 Mads Brandt Pedersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 21:00 25:00 24:30 24:30
  Sluttid: 44:06 48:47 48:20  
  Rotid 23:06 23:47 23:50  
  Forventet rotid 26:00 22:06 22:16 22:27
  Koorgeret rotid 23:06 23:47 23:50  
  Bedste tid: 23:06 23:06 23:06 23:06
  Resultat: 05:00 03:33 02:03 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:58 08:36 08:36
9 Caroline og Martin Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 13:30 13:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:30 33:30 33:30 33:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:30 33:30 33:30 33:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
10 Hans Arvidsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 15:00 15:00 15:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 32:00 32:00 32:00 32:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 32:00 32:00 32:00 32:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
11 Mark Høier Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 13:00 13:00 13:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 34:00 34:00 34:00 34:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
12 Agnete Kaldan Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 07:30 07:00 06:30 05:30
  Sluttid: 50:26 49:00 51:01  
  Rotid 42:56 42:00 44:31  
  Forventet rotid 39:30 40:00 40:37 41:24
  Koorgeret rotid 41:30 42:00 42:37  
  Bedste tid: 39:30 39:30 39:30 39:30
  Resultat: 05:00 03:46 04:44 00:00
  Samlede stilling: 05:00 07:11 11:30 11:30
13 Charlotte Ardal Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 09:30 09:00 08:30
  Sluttid: 53:10 48:06 49:22  
  Rotid 43:10 38:36 40:22  
  Forventet rotid 37:00 37:30 37:54 38:38
  Koorgeret rotid 39:00 38:36 39:54  
  Bedste tid: 37:00 37:00 37:00 37:00
  Resultat: 05:00 02:52 03:05 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:17 08:57 08:57
14 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
15 Carsten Illum Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 12:00 12:30 13:00
  Sluttid: 45:50 46:45 47:27  
  Rotid 35:50 34:45 34:57  
  Forventet rotid 37:00 34:50 34:18 34:05
  Koorgeret rotid 35:50 34:45 34:57  
  Bedste tid: 35:50 34:45 34:45 34:45
  Resultat: 05:00 01:31 01:10 00:00
  Samlede stilling: 05:00 04:57 05:41 05:41
16 Morten Albertsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 05:30 05:30 05:30 05:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 41:30 41:30 41:30 41:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 41:30 41:30 41:30 41:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
17 Christian Høier Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:00 17:30 17:30 17:30
  Sluttid: 46:55 46:42 46:50  
  Rotid 29:55 29:12 29:20  
  Forventet rotid 30:00 29:57 29:34 29:24
  Koorgeret rotid 29:55 29:12 29:20  
  Bedste tid: 29:55 29:12 29:12 29:12
  Resultat: 01:35 01:27 00:33 00:00
  Samlede stilling: 01:35 01:28 01:35 01:35
18 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
19 Bettina Skytte Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:00 12:00 12:00 11:30
  Sluttid:     49:50  
  Rotid     37:50  
  Forventet rotid 35:00 35:00 35:00 35:30
  Koorgeret rotid     37:00  
  Bedste tid: 35:00 35:00 35:00 35:00
  Resultat: 05:00 05:00 03:33 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 11:33 11:33
20 Karl-Otto Markussen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 13:30 13:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:30 33:30 33:30 33:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:30 33:30 33:30 33:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
21 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
22 Mark Høier og Adam Schiødt Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 17:00 17:00
  Sluttid: 47:25 45:59 47:10  
  Rotid 30:55 29:29 30:10  
  Forventet rotid 30:30 30:36 30:05 30:01
  Koorgeret rotid 30:55 29:29 30:10  
  Bedste tid: 30:30 29:29 29:29 29:29
  Resultat: 02:05 00:44 00:53 00:00
  Samlede stilling: 02:05 01:14 01:42 01:42
23 Susanne Bennett Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:30 12:30 12:30 12:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 34:30 34:30 34:30 34:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 34:30 34:30 34:30 34:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
24 Anne Kristine Jensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 13:30 13:00
  Sluttid: 47:26 51:01 48:03  
  Rotid 33:26 37:01 34:33  
  Forventet rotid 33:00 33:07 33:38 34:01
  Koorgeret rotid 33:26 35:07 34:33  
  Bedste tid: 33:00 33:00 33:00 33:00
  Resultat: 02:06 05:00 01:46 00:00
  Samlede stilling: 02:06 05:32 06:52 06:52
25 Anders Frejberg Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 13:00 13:30 13:00
  Sluttid:   46:27 47:43  
  Rotid   33:27 34:13  
  Forventet rotid 34:00 34:00 33:43 33:47
  Koorgeret rotid   33:27 34:13  
  Bedste tid: 34:00 33:27 33:27 33:27
  Resultat: 05:00 01:12 01:26 00:00
  Samlede stilling: 05:00 04:38 05:38 05:38
26 Lars Bjørn Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:00 11:30 11:30 11:00
  Sluttid: 49:34   51:12  
  Rotid 37:34   39:42  
  Forventet rotid 35:00 35:30 35:30 36:07
  Koorgeret rotid 37:00   37:30  
  Bedste tid: 35:00 35:00 35:00 35:00
  Resultat: 04:14 05:00 04:55 00:00
  Samlede stilling: 04:14 07:39 12:09 12:09
27 Niels Seersholm Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:00 13:30
  Sluttid: 47:47 46:39 48:15  
  Rotid 33:47 32:39 34:15  
  Forventet rotid 33:00 33:12 33:01 33:20
  Koorgeret rotid 33:47 32:39 34:15  
  Bedste tid: 33:00 32:39 32:39 32:39
  Resultat: 02:27 01:24 01:58 00:00
  Samlede stilling: 02:27 02:16 03:49 03:49
28 John Panduro Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:30 14:30 14:30 14:30
  Sluttid:   46:37 48:40  
  Rotid   32:07 34:10  
  Forventet rotid 32:30 32:30 32:18 32:43
  Koorgeret rotid   32:07 34:10  
  Bedste tid: 32:30 32:07 32:07 32:07
  Resultat: 05:00 01:22 02:23 00:00
  Samlede stilling: 05:00 04:48 06:46 06:46
29 Andreas Strålman Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 13:30 13:30 13:00
  Sluttid: 49:10 46:45 51:33  
  Rotid 35:10 33:15 38:02  
  Forventet rotid 33:00 33:30 33:34 34:12
  Koorgeret rotid 35:00 33:15 35:34  
  Bedste tid: 33:00 33:00 33:00 33:00
  Resultat: 03:50 01:30 05:00 00:00
  Samlede stilling: 03:50 03:46 08:20 08:20
30 Lukas Beraki Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 08:30 08:30 08:30 08:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 38:30 38:30 38:30 38:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 38:30 38:30 38:30 38:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
31 Alex Hoe Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 15:00 15:00 15:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 32:00 32:00 32:00 32:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 32:00 32:00 32:00 32:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
32 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
33 Liza Jessen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:30 09:30 09:30 09:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:30 37:30 37:30 37:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 37:30 37:30 37:30 37:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
34 Jacob Zander Nielsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 08:30 08:30 08:30 08:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 38:30 38:30 38:30 38:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 38:30 38:30 38:30 38:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
35 Philip Knudsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 21:00 23:30 23:30 23:00
  Sluttid: 45:39   48:54  
  Rotid 24:39   25:24  
  Forventet rotid 26:00 23:39 23:39 23:50
  Koorgeret rotid 24:39   25:24  
  Bedste tid: 24:39 24:39 24:39 24:39
  Resultat: 05:00 05:00 02:37 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 10:37 10:37
36 Jens Kjær Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 07:00 07:00 07:00 07:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 40:00 40:00 40:00 40:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 40:00 40:00 40:00 40:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
37 Henrik Vedel Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 16:30 16:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 30:30 30:30 30:30 30:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
38 Marius Moesgaard Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
39 Betina Svendsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:00 11:00 11:00 11:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 36:00 36:00 36:00 36:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 36:00 36:00 36:00 36:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
40 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
41 Mohamed Shehata Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:00 09:00 08:30 08:30
  Sluttid:   51:47    
  Rotid   42:47    
  Forventet rotid 38:00 38:00 38:30 38:30
  Koorgeret rotid   40:00    
  Bedste tid: 38:00 38:00 38:00 38:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
42 Martin Branebjerg Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 07:00 07:00 08:00 08:00
  Sluttid:   45:14 47:42  
  Rotid   38:14 39:42  
  Forventet rotid 40:00 40:00 39:07 39:03
  Koorgeret rotid   38:14 39:42  
  Bedste tid: 40:00 38:14 38:14 38:14
  Resultat: 05:00 00:00 01:25 00:00
  Samlede stilling: 05:00 03:25 04:25 04:25
43 Thais Arjona Mendez Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 04:00 04:00 04:00 04:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 43:00 43:00 43:00 43:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 43:00 43:00 43:00 43:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
44 Aksel T & Anders G Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 16:30 16:00
  Sluttid:     48:27  
  Rotid     31:57  
  Forventet rotid 30:30 30:30 30:30 30:52
  Koorgeret rotid     31:57  
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 05:00 05:00 02:10 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 10:10 10:10
45 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
46 Morten Jørgensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 15:30 15:30 15:00
  Sluttid: 49:20 46:44 47:55  
  Rotid 33:20 31:14 32:25  
  Forventet rotid 31:00 31:30 31:34 31:55
  Koorgeret rotid 33:00 31:14 32:25  
  Bedste tid: 31:00 31:00 31:00 31:00
  Resultat: 04:01 01:30 01:38 00:00
  Samlede stilling: 04:01 03:56 05:08 05:08
47 Lykke Mejdal Jensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 08:00 08:00 08:00 08:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 39:00 39:00 39:00 39:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 39:00 39:00 39:00 39:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
48 Jesper Millung Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:30 15:00 15:30 16:00
  Sluttid: 46:09 46:00 46:43  
  Rotid 31:39 30:59 31:13  
  Forventet rotid 32:30 32:05 31:32 31:13
  Koorgeret rotid 31:39 30:59 31:13  
  Bedste tid: 31:39 30:59 30:59 30:59
  Resultat: 00:49 00:45 00:25 00:00
  Samlede stilling: 00:49 00:00 00:00 00:00
49 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
50 John Arvidsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 16:30 16:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 30:30 30:30 30:30 30:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
51 Caroline Walley Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 08:00 08:00 08:00 08:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 39:00 39:00 39:00 39:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 39:00 39:00 39:00 39:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
52 Hakon Keller Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:30 11:30 11:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:30 35:30 35:30 35:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:30 35:30 35:30 35:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
53 Henrik Vedel & Anton Vedel Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 18:00 18:00 18:00 18:00
  Sluttid: 47:17      
  Rotid 29:17      
  Forventet rotid 29:00 29:04 29:04 29:04
  Koorgeret rotid 29:17      
  Bedste tid: 29:00 29:00 29:00 29:00
  Resultat: 01:57 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 01:57 05:22 09:57 09:57
54 Johan Vedel Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 20:30 20:30 20:30 20:30
  Sluttid: 47:13      
  Rotid 26:43      
  Forventet rotid 26:30 26:33 26:33 26:33
  Koorgeret rotid 26:43      
  Bedste tid: 26:30 26:30 26:30 26:30
  Resultat: 01:53 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 01:53 05:19 09:53 09:53
55 Alan Lloyd Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:30 15:30 15:00
  Sluttid: 47:50 46:52 48:17  
  Rotid 32:20 31:22 32:47  
  Forventet rotid 31:30 31:42 31:38 31:58
  Koorgeret rotid 32:20 31:22 32:47  
  Bedste tid: 31:30 31:22 31:22 31:22
  Resultat: 02:30 01:38 02:00 00:00
  Samlede stilling: 02:30 02:33 04:08 04:08
56 Niels-Henrik Hoffmann Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:00 11:00 10:30
  Sluttid: 48:17 46:23 48:50  
  Rotid 36:47 35:23 37:50  
  Forventet rotid 35:30 35:49 35:46 36:20
  Koorgeret rotid 36:47 35:23 37:46  
  Bedste tid: 35:30 35:23 35:23 35:23
  Resultat: 02:57 01:09 02:33 00:00
  Samlede stilling: 02:57 02:31 04:39 04:39
57 Christina Strand Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 03:30 03:30 03:30 03:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 43:30 43:30 43:30 43:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 43:30 43:30 43:30 43:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
58 Suzanne Schjøtt Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 03:00 03:00 03:00 03:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 44:00 44:00 44:00 44:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 44:00 44:00 44:00 44:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
59 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
60 Jane Egebjerg Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:30 10:30 10:30 10:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 36:30 36:30 36:30 36:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 36:30 36:30 36:30 36:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
61 Helle Harbou Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 02:30 02:30 02:30 02:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 44:30 44:30 44:30 44:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 44:30 44:30 44:30 44:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
62 Johan og Henrik Vedel Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 20:30 20:30 23:00 23:00
  Sluttid:   45:16 48:55  
  Rotid   24:46 25:55  
  Forventet rotid 26:30 26:30 23:46 24:04
  Koorgeret rotid   24:46 25:55  
  Bedste tid: 24:46 24:46 24:46 24:46
  Resultat: 05:00 05:00 02:38 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 10:38 10:38
63 Ida Hugod og Frederik Frejberg Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 20:30 20:30 20:30 20:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 26:30 26:30 26:30 26:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 26:30 26:30 26:30 26:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
64 Arne Højlund Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:30 10:00 10:00 09:30
  Sluttid: 51:36 46:36 48:58  
  Rotid 41:06 36:36 38:58  
  Forventet rotid 36:30 37:00 37:01 37:38
  Koorgeret rotid 38:30 36:36 38:58  
  Bedste tid: 36:30 36:30 36:30 36:30
  Resultat: 05:00 01:21 02:41 00:00
  Samlede stilling: 05:00 04:47 07:03 07:03
65 Bo Christensen og Alex Hoe Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 19:00 19:30 19:30
  Sluttid: 44:57 47:16 48:42  
  Rotid 28:57 28:16 29:12  
  Forventet rotid 31:00 27:57 27:37 27:40
  Koorgeret rotid 28:57 28:16 29:12  
  Bedste tid: 28:57 28:16 28:16 28:16
  Resultat: 05:00 02:02 02:25 00:00
  Samlede stilling: 05:00 05:27 07:26 07:26
66 Lars Nissen-Petersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 06:30 06:00 06:00 05:30
  Sluttid: 48:02 47:01 48:39  
  Rotid 41:32 41:01 42:39  
  Forventet rotid 40:30 40:45 40:53 41:26
  Koorgeret rotid 41:32 41:01 42:39  
  Bedste tid: 40:30 40:30 40:30 40:30
  Resultat: 02:42 01:47 02:22 00:00
  Samlede stilling: 02:42 02:55 04:51 04:51
67 Mathias Holm Arvidsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 15:00 15:00 15:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 32:00 32:00 32:00 32:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 32:00 32:00 32:00 32:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
68 Kirsten Gram-Hanssen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:30 14:30 14:30 14:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 32:30 32:30 32:30 32:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 32:30 32:30 32:30 32:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
69 Lotte Stattau Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 08:30 08:00
  Sluttid:   49:34 50:37  
  Rotid   39:34 42:07  
  Forventet rotid 37:00 37:00 38:34 39:04
  Koorgeret rotid   39:34 41:34  
  Bedste tid: 39:34 39:34 39:34 39:34
  Resultat: 05:00 05:00 04:20 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 12:20 12:20
70 Lars Peter Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:00 15:00 14:30
  Sluttid: 49:07 47:06 48:30  
  Rotid 33:37 32:06 33:30  
  Forventet rotid 31:30 32:00 32:09 32:39
  Koorgeret rotid 33:30 32:06 33:30  
  Bedste tid: 31:30 31:30 31:30 31:30
  Resultat: 03:47 01:52 02:13 00:00
  Samlede stilling: 03:47 04:04 05:52 05:52
71 Morten Brander Eriksen  Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 13:00 13:00 13:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 34:00 34:00 34:00 34:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
72 Jesper Thulesen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 16:00 16:00 16:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 31:00 31:00 31:00 31:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 31:00 31:00 31:00 31:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
73 Michell Glavas Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:30 09:00 09:30 09:30
  Sluttid: 48:48 45:45    
  Rotid 39:18 36:45    
  Forventet rotid 37:30 37:57 37:34 37:34
  Koorgeret rotid 39:18 36:45    
  Bedste tid: 37:30 36:45 36:45 36:45
  Resultat: 03:28 00:31 05:00 00:00
  Samlede stilling: 03:28 02:24 06:59 06:59
74 Mie Due Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 07:30 07:30 07:30 07:00
  Sluttid:     52:57  
  Rotid     45:27  
  Forventet rotid 39:30 39:30 39:30 40:00
  Koorgeret rotid     41:30  
  Bedste tid: 39:30 39:30 39:30 39:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
75 Lars L & Ulla L Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 12:30 12:30 12:00
  Sluttid: 48:23 46:35 51:15  
  Rotid 35:23 34:05 38:45  
  Forventet rotid 34:00 34:21 34:22 34:57
  Koorgeret rotid 35:23 34:05 36:22  
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 03:03 01:21 04:58 00:00
  Samlede stilling: 03:03 02:49 07:21 07:21
76 Lars E. Pedersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:00 13:30
  Sluttid: 47:47 46:53 49:15  
  Rotid 33:47 32:53 35:15  
  Forventet rotid 33:00 33:12 33:08 33:40
  Koorgeret rotid 33:47 32:53 35:08  
  Bedste tid: 33:00 32:53 32:53 32:53
  Resultat: 02:27 01:39 02:58 00:00
  Samlede stilling: 02:27 02:31 05:04 05:04
77 Adam Schiødt Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 16:00 16:00 16:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 31:00 31:00 31:00 31:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 31:00 31:00 31:00 31:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
78 Henning Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:00 17:00 17:30 17:30
  Sluttid: 46:51 46:15    
  Rotid 29:51 29:15    
  Forventet rotid 30:00 29:55 29:35 29:35
  Koorgeret rotid 29:51 29:15    
  Bedste tid: 29:51 29:15 29:15 29:15
  Resultat: 01:31 01:01 05:00 00:00
  Samlede stilling: 01:31 00:57 05:31 05:31
79 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
80 Erik Jakobsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:30 14:30 14:00 13:30
  Sluttid:   50:56 52:00  
  Rotid   36:25 38:00  
  Forventet rotid 32:30 32:30 33:00 33:37
  Koorgeret rotid   34:30 35:00  
  Bedste tid: 32:30 32:30 32:30 32:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
81 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
82 Birgitte Aabech Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:00 13:00 12:30
  Sluttid: 48:05 46:51 48:05  
  Rotid 34:35 33:51 35:05  
  Forventet rotid 33:30 33:46 33:51 34:15
  Koorgeret rotid 34:35 33:51 35:05  
  Bedste tid: 33:30 33:30 33:30 33:30
  Resultat: 02:45 01:37 01:48 00:00
  Samlede stilling: 02:45 02:47 04:10 04:10
83 Susan Lützner Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:30 14:30 14:00
  Sluttid: 46:21 47:26 48:41  
  Rotid 32:21 32:56 34:11  
  Forventet rotid 33:00 32:41 32:39 32:57
  Koorgeret rotid 32:21 32:56 34:11  
  Bedste tid: 32:21 32:21 32:21 32:21
  Resultat: 01:01 02:11 02:24 00:00
  Samlede stilling: 01:01 01:38 03:37 03:37
84 Keld Pilegaard Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 16:00 16:00 16:00
  Sluttid:   47:29 46:17  
  Rotid   31:29 30:17  
  Forventet rotid 31:00 31:00 31:07 30:46
  Koorgeret rotid   31:29 30:17  
  Bedste tid: 31:00 31:00 30:17 30:17
  Resultat: 05:00 02:15 00:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 05:41 05:15 05:15
85 Erik Jakobsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 07:00 07:00 07:00 07:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 40:00 40:00 40:00 40:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 40:00 40:00 40:00 40:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
86 Ingrid Mohr Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 08:00 08:00 08:00 08:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 39:00 39:00 39:00 39:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 39:00 39:00 39:00 39:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
87 Dan Eriksen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 11:30
  Sluttid:     50:10  
  Rotid     40:10  
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 35:30
  Koorgeret rotid     38:00  
  Bedste tid: 36:00 36:00 36:00 36:00
  Resultat: 05:00 05:00 03:53 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 11:53 11:53
88 Asger Kjærgård Pedersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 11:30
  Sluttid:     46:33  
  Rotid     36:33  
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 35:33
  Koorgeret rotid     36:33  
  Bedste tid: 36:33 36:33 36:33 36:33
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
89 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
90 Morten Skytte Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:00 16:00 16:00
  Sluttid: 49:14      
  Rotid 32:44      
  Forventet rotid 30:30 31:00 31:00 31:00
  Koorgeret rotid 32:30      
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 03:54 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 03:54 07:20 11:54 11:54
91 Birol Küni Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:30 11:30 11:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:30 35:30 35:30 35:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:30 35:30 35:30 35:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
92 Morten Albrechtsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:30 10:30 11:00 10:30
  Sluttid:   46:14 49:17  
  Rotid   35:44 38:17  
  Forventet rotid 36:30 36:30 36:07 36:31
  Koorgeret rotid   35:44 38:07  
  Bedste tid: 36:30 35:44 35:44 35:44
  Resultat: 05:00 00:59 03:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 04:25 07:00 07:00
93 Helena Højgaard Nielsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:30 11:30 11:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:30 35:30 35:30 35:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:30 35:30 35:30 35:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
94 Hakon & Ole Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 13:00 12:30 12:30
  Sluttid:   49:31    
  Rotid   36:31    
  Forventet rotid 34:00 34:00 34:30 34:30
  Koorgeret rotid   36:00    
  Bedste tid: 34:00 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 05:00 04:17 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 07:42 12:17 12:17
95 Frederik Venneberg Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 16:30 16:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 30:30 30:30 30:30 30:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
96 René Geertsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 13:30 13:30
  Sluttid: 47:15   47:37  
  Rotid 33:45   34:07  
  Forventet rotid 33:30 33:34 33:34 33:43
  Koorgeret rotid 33:45   34:07  
  Bedste tid: 33:30 33:30 33:30 33:30
  Resultat: 01:56 05:00 01:20 00:00
  Samlede stilling: 01:56 05:21 06:15 06:15
97 Maiken Merete Madsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 06:00 06:00 06:00 06:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 41:00 41:00 41:00 41:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 41:00 41:00 41:00 41:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
98 Ida Hugod og Lene Thygesen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 19:30 19:30 19:30 19:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 27:30 27:30 27:30 27:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 27:30 27:30 27:30 27:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
99 Gunhild Sander Garsdal Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
100 Malthe Arvidsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
101 Leigh Kaldan Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:30 11:30 11:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:30 35:30 35:30 35:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:30 35:30 35:30 35:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
102 Torben Frohn Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 16:30 16:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 30:30 30:30 30:30 30:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
103 Martin Frøland Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:00 11:00 11:00 11:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 36:00 36:00 36:00 36:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 36:00 36:00 36:00 36:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
104 Marlene & Kirsten G-H Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 14:30 14:30 14:00
  Sluttid: 49:28 46:01 48:43  
  Rotid 34:28 31:31 34:13  
  Forventet rotid 32:00 32:30 32:15 32:49
  Koorgeret rotid 34:00 31:31 34:13  
  Bedste tid: 32:00 31:31 31:31 31:31
  Resultat: 04:09 00:47 02:26 00:00
  Samlede stilling: 04:09 03:21 05:21 05:21
105 Hubert Jensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:00 17:30 17:00 17:00
  Sluttid: 47:17 47:12 47:23  
  Rotid 30:17 29:42 30:23  
  Forventet rotid 30:00 30:04 29:55 30:01
  Koorgeret rotid 30:17 29:42 30:23  
  Bedste tid: 30:00 29:42 29:42 29:42
  Resultat: 01:57 01:58 01:06 00:00
  Samlede stilling: 01:57 02:20 03:01 03:01
106 Martin Hoffmann Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:30 15:30 15:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 31:30 31:30 31:30 31:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 31:30 31:30 31:30 31:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
107 Berit Samuelson Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 09:00 08:30
  Sluttid:   48:56 53:33  
  Rotid   38:56 44:33  
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:56 38:26
  Koorgeret rotid   38:56 40:56  
  Bedste tid: 38:56 38:56 38:56 38:56
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
108 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
109 Robert Floryan Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 17:00 17:00 16:30
  Sluttid:   46:14 49:37  
  Rotid   29:14 32:37  
  Forventet rotid 31:00 31:00 30:07 30:24
  Koorgeret rotid   29:14 32:07  
  Bedste tid: 31:00 29:14 29:14 29:14
  Resultat: 05:00 01:00 03:20 00:00
  Samlede stilling: 05:00 04:25 07:20 07:20
110 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
111 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
112 Martin Ljungberg  Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:30 15:30 15:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 31:30 31:30 31:30 31:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 31:30 31:30 31:30 31:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
113 Flemming Jensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:30 14:00 13:30 13:30
  Sluttid: 48:54 47:43 47:21  
  Rotid 34:24 33:43 33:51  
  Forventet rotid 32:30 32:58 33:17 33:37
  Koorgeret rotid 34:24 33:43 33:51  
  Bedste tid: 32:30 32:30 32:30 32:30
  Resultat: 03:34 02:28 01:04 00:00
  Samlede stilling: 03:34 04:28 05:06 05:06
114 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
115 Klaus Andreasen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 16:30 16:30
  Sluttid:   46:36    
  Rotid   30:06    
  Forventet rotid 30:30 30:30 30:18 30:18
  Koorgeret rotid   30:06    
  Bedste tid: 30:30 30:06 30:06 30:06
  Resultat: 05:00 01:22 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 04:47 09:22 09:22
116 Jonas Ellegård Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:00 14:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:00 33:00 33:00 33:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:00 33:00 33:00 33:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
117 Steen Ulrik Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:30 14:30 15:00 15:00
  Sluttid:   46:25    
  Rotid   31:55    
  Forventet rotid 32:30 32:30 32:13 32:13
  Koorgeret rotid   31:55    
  Bedste tid: 32:30 31:55 31:55 31:55
  Resultat: 05:00 01:11 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 04:36 09:11 09:11
118 Lars W. Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:30 11:30 11:00 10:30
  Sluttid: 55:56 47:51 50:17  
  Rotid 38:25 36:21 39:17  
  Forventet rotid 35:00 35:30 35:50 36:33
  Koorgeret rotid 37:00 36:21 37:50  
  Bedste tid: 35:00 35:00 35:00 35:00
  Resultat: 05:00 02:37 04:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:02 09:37 09:37
119 Nanna Guldborg Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 08:00 08:00 08:00 08:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 39:00 39:00 39:00 39:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 39:00 39:00 39:00 39:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
120 Elsebeth Bendtsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 07:30 07:00 06:30 06:30
  Sluttid: 53:17 51:07    
  Rotid 45:47 44:07    
  Forventet rotid 39:30 40:00 40:37 40:37
  Koorgeret rotid 41:30 42:00    
  Bedste tid: 39:30 39:30 39:30 39:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
121 Anders Schepler Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:30 16:00 16:00
  Sluttid: 46:45 46:11 48:09  
  Rotid 31:15 30:41 32:09  
  Forventet rotid 31:30 31:22 31:02 31:12
  Koorgeret rotid 31:15 30:41 32:09  
  Bedste tid: 31:15 30:41 30:41 30:41
  Resultat: 01:25 00:57 01:52 00:00
  Samlede stilling: 01:25 00:47 02:14 02:14
122 Birgit Pontoppidan Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 16:30 16:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 30:30 30:30 30:30 30:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
123 Bjørn Hamre Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 06:30 06:30 06:30 06:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 40:30 40:30 40:30 40:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 40:30 40:30 40:30 40:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
124 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
125 Minna Julie Kolte Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
126 Noelle Kehli Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
127 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
128 Maria Rolin Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 05:00 05:00 05:00 05:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 42:00 42:00 42:00 42:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 42:00 42:00 42:00 42:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
129 Alice Højer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:00 11:30 12:00 11:30
  Sluttid: 48:50 45:42 49:43  
  Rotid 36:50 34:12 37:43  
  Forventet rotid 35:00 35:27 35:04 35:34
  Koorgeret rotid 36:50 34:12 37:04  
  Bedste tid: 35:00 34:12 34:12 34:12
  Resultat: 03:30 00:28 03:26 00:00
  Samlede stilling: 03:30 02:23 05:24 05:24
130 Christian Thorup-Binger & Jesper Krüger Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 18:00 18:30 18:30
  Sluttid: 45:12 46:57 49:09  
  Rotid 30:12 28:57 30:39  
  Forventet rotid 32:00 29:12 28:34 28:41
  Koorgeret rotid 30:12 28:57 30:39  
  Bedste tid: 30:12 28:57 28:57 28:57
  Resultat: 05:00 01:42 02:52 00:00
  Samlede stilling: 05:00 05:08 07:34 07:34
131 Dorte Marnø Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 13:30 13:30
  Sluttid:   46:32    
  Rotid   33:02    
  Forventet rotid 33:30 33:30 33:16 33:16
  Koorgeret rotid   33:02    
  Bedste tid: 33:30 33:02 33:02 33:02
  Resultat: 05:00 01:18 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 04:43 09:18 09:18
132 Birgit Grosen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:00 09:00 09:00 09:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 38:00 38:00 38:00 38:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 38:00 38:00 38:00 38:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
133 Steen Schock Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:00 09:00 09:00 09:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 38:00 38:00 38:00 38:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 38:00 38:00 38:00 38:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
134 Peter og Pernille Lillelund Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 18:00 18:45 18:30
  Sluttid: 40:12 47:02 49:16  
  Rotid 30:12 29:02 30:31  
  Forventet rotid 37:00 29:12 28:37 28:42
  Koorgeret rotid 30:12 29:02 30:31  
  Bedste tid: 30:12 29:02 29:02 29:02
  Resultat: 05:00 01:48 02:59 00:00
  Samlede stilling: 05:00 05:14 07:47 07:47
135 Birgit P. og Pernelle Frickmann Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 18:00 18:00 18:00 18:00
  Sluttid: 47:53 46:41    
  Rotid 29:53 28:41    
  Forventet rotid 29:00 29:13 29:04 29:04
  Koorgeret rotid 29:53 28:41    
  Bedste tid: 29:00 28:41 28:41 28:41
  Resultat: 02:33 01:26 05:00 00:00
  Samlede stilling: 02:33 02:25 06:59 06:59
136 Ida Hugod Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:30 18:00 18:30 18:30
  Sluttid: 46:26 46:07    
  Rotid 28:56 28:07    
  Forventet rotid 29:30 29:13 28:40 28:40
  Koorgeret rotid 28:56 28:07    
  Bedste tid: 28:56 28:07 28:07 28:07
  Resultat: 01:06 00:53 05:00 00:00
  Samlede stilling: 01:06 00:25 04:59 04:59
137 Richard Bisgaard Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:00 12:00 12:00 12:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:00 35:00 35:00 35:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:00 35:00 35:00 35:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
138 Anders F. Jørgensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:00 10:30 09:30
  Sluttid: 50:32 48:46 51:03  
  Rotid 39:02 37:46 40:33  
  Forventet rotid 35:30 36:00 36:34 37:20
  Koorgeret rotid 37:30 37:46 38:34  
  Bedste tid: 35:30 35:30 35:30 35:30
  Resultat: 05:00 03:31 04:46 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:57 11:18 11:18
139 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
140 Per Fasmer Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:00 11:00 11:00
  Sluttid: 48:42 46:28    
  Rotid 37:12 35:28    
  Forventet rotid 35:30 35:55 35:54 35:54
  Koorgeret rotid 37:12 35:28    
  Bedste tid: 35:30 35:28 35:28 35:28
  Resultat: 03:22 01:14 05:00 00:00
  Samlede stilling: 03:22 03:01 07:36 07:36
141 Genevieve Cool Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:30 10:30 10:30 10:30
  Sluttid: 48:00 46:20    
  Rotid 37:30 35:50    
  Forventet rotid 36:30 36:45 36:25 36:25
  Koorgeret rotid 37:30 35:50    
  Bedste tid: 36:30 35:50 35:50 35:50
  Resultat: 02:40 01:05 05:00 00:00
  Samlede stilling: 02:40 02:11 06:45 06:45
142 Astrid Hjorth Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:30 10:30 10:30 10:30
  Sluttid: 45:20      
  Rotid 35:50      
  Forventet rotid 37:30 36:40 36:40 36:40
  Koorgeret rotid 35:50      
  Bedste tid: 35:50 35:50 35:50 35:50
  Resultat: 00:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 00:00 03:25 08:00 08:00
143 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
144 Dorte Marnø/Torben Frohn Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 18:00 18:00 18:25 18:00
  Sluttid: 47:17   47:35  
  Rotid 29:17   29:10  
  Forventet rotid 29:00 29:04 29:04 29:07
  Koorgeret rotid 29:17   29:10  
  Bedste tid: 29:00 29:00 29:00 29:00
  Resultat: 01:57 05:00 01:18 00:00
  Samlede stilling: 01:57 05:23 06:15 06:15
145 Stefan Klottig Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:00 12:30 10:30
  Sluttid: 49:32 46:17 50:36  
  Rotid 38:02 35:17 38:06  
  Forventet rotid 35:30 36:00 35:54 36:29
  Koorgeret rotid 37:30 35:17 37:53  
  Bedste tid: 35:30 35:17 35:17 35:17
  Resultat: 04:12 01:03 04:19 00:00
  Samlede stilling: 04:12 03:40 07:34 07:34
146 Kim Bo Jensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:00 14:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:00 33:00 33:00 33:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:00 33:00 33:00 33:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
147 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
148 Alan Lloyd & Zahé Daw Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 16:30 16:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 30:30 30:30 30:30 30:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
149 Mia & Lene Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 15:00 15:30 15:30
  Sluttid: 47:07 46:24 47:24  
  Rotid 32:07 31:24 31:54  
  Forventet rotid 32:00 32:02 31:44 31:42
  Koorgeret rotid 32:07 31:24 31:54  
  Bedste tid: 32:00 31:24 31:24 31:24
  Resultat: 01:47 01:10 01:07 00:00
  Samlede stilling: 01:47 01:22 02:03 02:03
150 Charlotte Sejer Andersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:30 09:00 08:30 07:30
  Sluttid: 51:50 49:36 50:34  
  Rotid 42:19 40:36 42:04  
  Forventet rotid 37:30 38:00 38:38 39:24
  Koorgeret rotid 39:30 40:00 40:37  
  Bedste tid: 37:30 37:30 37:30 37:30
  Resultat: 05:00 04:21 04:17 00:00
  Samlede stilling: 05:00 07:47 11:38 11:38
151 Preben Nørregaard Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:00 14:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:00 33:00 33:00 33:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:00 33:00 33:00 33:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
152 Jens Christoffersen og Henning Andersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:00 17:00 17:00 17:00
  Sluttid: 47:49 47:01    
  Rotid 30:49 30:01    
  Forventet rotid 30:00 30:12 30:12 30:12
  Koorgeret rotid 30:49 30:01    
  Bedste tid: 30:00 30:00 30:00 30:00
  Resultat: 02:29 01:46 05:00 00:00
  Samlede stilling: 02:29 02:41 07:15 07:15
153 Anders F. Jørgensen & Tina S Schmidt Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 13:30 13:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:30 33:30 33:30 33:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:30 33:30 33:30 33:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
154 Erik Andresen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 16:00 16:00 16:00
  Sluttid: 47:17 47:07    
  Rotid 31:17 31:07    
  Forventet rotid 31:00 31:04 31:06 31:06
  Koorgeret rotid 31:17 31:07    
  Bedste tid: 31:00 31:00 31:00 31:00
  Resultat: 01:57 01:53 05:00 00:00
  Samlede stilling: 01:57 02:15 06:50 06:50
155 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
156 Carsten Israelsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 17:00 17:00
  Sluttid: 46:57 46:00    
  Rotid 30:27 29:30    
  Forventet rotid 30:30 30:29 29:59 29:59
  Koorgeret rotid 30:27 29:30    
  Bedste tid: 30:27 29:30 29:30 29:30
  Resultat: 01:37 00:46 05:00 00:00
  Samlede stilling: 01:37 00:49 05:23 05:23
157 Kristian Lund Jensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:30 13:30 13:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:30 33:30 33:30 33:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:30 33:30 33:30 33:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
158 Adriana Majchutova Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 06:00
  Sluttid:     51:48  
  Rotid     41:47  
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 40:47
  Koorgeret rotid     41:47  
  Bedste tid: 41:47 41:47 41:47 41:47
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
159 Anne Sofie Faarkrog Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 37:00 37:00 37:00 37:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
160 Ragnhild May Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:00 09:00 09:00 08:30
  Sluttid:     52:02  
  Rotid     43:02  
  Forventet rotid 38:00 38:00 38:00 38:30
  Koorgeret rotid     40:00  
  Bedste tid: 38:00 38:00 38:00 38:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
161 Peter Nørregaard Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:00 09:00 09:00 09:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 38:00 38:00 38:00 38:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 38:00 38:00 38:00 38:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
162 Jens Ulrik Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 15:00 15:00 15:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 32:00 32:00 32:00 32:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 32:00 32:00 32:00 32:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
163 Mads Bølling Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:00 12:00 12:00 12:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:00 35:00 35:00 35:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:00 35:00 35:00 35:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
164 Charlie Steenberg Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 06:30 06:30 06:30 06:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 40:30 40:30 40:30 40:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 40:30 40:30 40:30 40:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
165 Aske Astrup Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:30 11:30 11:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:30 35:30 35:30 35:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:30 35:30 35:30 35:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
166 Jeppe Bang Krabbe Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
167 Ana Jesus Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 13:00 13:00 13:00
  Sluttid: 45:09      
  Rotid 35:09      
  Forventet rotid 37:00 34:09 34:09 34:09
  Koorgeret rotid 35:09      
  Bedste tid: 35:09 35:09 35:09 35:09
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
168 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
169 Nina Budde Hansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 37:00 37:00 37:00 37:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
170 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:00 09:00 09:00 09:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 38:00 38:00 38:00 38:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
171 Jesper Lind Breum Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:30 10:30 10:30 10:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 36:30 36:30 36:30 36:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 36:30 36:30 36:30 36:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
172 Ana Jesus & Astrid Hjorth Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 17:00 17:00
  Sluttid:   41:01 48:56  
  Rotid   31:01 31:56  
  Forventet rotid 37:00 37:00 30:01 30:15
  Koorgeret rotid   31:01 31:56  
  Bedste tid: 31:01 31:01 31:01 31:01
  Resultat: 05:00 05:00 02:39 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 10:39 10:39
173 Zahé Daw Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:30 12:30 14:30 12:00
  Sluttid: 47:51 46:30 51:53  
  Rotid 35:21 34:00 37:23  
  Forventet rotid 34:30 34:43 34:28 34:57
  Koorgeret rotid 35:21 34:00 36:28  
  Bedste tid: 34:30 34:00 34:00 34:00
  Resultat: 02:31 01:15 05:00 00:00
  Samlede stilling: 02:31 02:12 06:46 06:46
174 Ask Nansen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:30 09:30 09:30 09:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:30 37:30 37:30 37:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 37:30 37:30 37:30 37:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
175 Susanne Torpe Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:00 08:30 08:30 08:30
  Sluttid: 50:50 47:22    
  Rotid 41:50 38:52    
  Forventet rotid 38:00 38:30 38:43 38:43
  Koorgeret rotid 40:00 38:52    
  Bedste tid: 38:00 38:00 38:00 38:00
  Resultat: 05:00 02:07 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 05:33 10:07 10:07
176 Henrik Kjar Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid:        
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 47:00 47:00 47:00 47:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 47:00 47:00 47:00 47:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
177 Lone Herold Baltsersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:30 13:00 13:00 13:00
  Sluttid: 49:00 47:17    
  Rotid 35:30 34:17    
  Forventet rotid 33:30 34:00 34:12 34:12
  Koorgeret rotid 35:30 34:17    
  Bedste tid: 33:30 33:30 33:30 33:30
  Resultat: 03:40 02:03 05:00 00:00
  Samlede stilling: 03:40 04:09 08:43 08:43
178 Peter N & Peter H Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 17:30 17:30 17:30 17:00
  Sluttid: 47:58 46:59 48:12  
  Rotid 30:28 29:29 30:42  
  Forventet rotid 29:30 29:44 29:44 30:02
  Koorgeret rotid 30:28 29:29 30:42  
  Bedste tid: 29:30 29:29 29:29 29:29
  Resultat: 02:38 01:45 01:55 00:00
  Samlede stilling: 02:38 02:48 04:17 04:17
179 Aase Malver Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 02:30 02:30 02:30 02:30
  Sluttid:   47:41    
  Rotid   45:11    
  Forventet rotid 44:30 44:30 44:40 44:40
  Koorgeret rotid   45:11    
  Bedste tid: 44:30 44:30 44:30 44:30
  Resultat: 05:00 02:27 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 05:52 10:27 10:27
180 Dorte Schultz Magill Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
181 Anton Dam Vedel Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
182 Frederik Frejberg Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 21:00 21:00 21:00 21:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 26:00 26:00 26:00 26:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 26:00 26:00 26:00 26:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
183 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
184 Lone Lund Jepsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 07:00 07:00 07:00 07:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 40:00 40:00 40:00 40:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 40:00 40:00 40:00 40:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
185 Niels Rasmussen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:30 16:30 16:30 16:30
  Sluttid: 47:00      
  Rotid 30:30      
  Forventet rotid 30:30 30:30 30:30 30:30
  Koorgeret rotid 30:30      
  Bedste tid: 30:30 30:30 30:30 30:30
  Resultat: 01:40 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 01:40 05:06 09:40 09:40
186 Ole Vestbirk Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 37:00 37:00 37:00 37:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
187 Kirsten Skylv Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:00 11:00 11:00 11:00
  Sluttid: 47:17 46:24 49:51  
  Rotid 36:17 35:24 38:51  
  Forventet rotid 36:00 36:04 35:46 36:13
  Koorgeret rotid 36:17 35:24 37:46  
  Bedste tid: 36:00 35:24 35:24 35:24
  Resultat: 01:57 01:10 03:34 00:00
  Samlede stilling: 01:57 01:32 04:40 04:40
188 Lene Thygesen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 15:00 15:00 14:30
  Sluttid: 43:06 48:01 49:37  
  Rotid 33:06 33:01 34:37  
  Forventet rotid 37:00 32:06 32:04 32:26
  Koorgeret rotid 33:06 33:01 34:37  
  Bedste tid: 33:06 33:01 33:01 33:01
  Resultat: 05:00 02:47 03:20 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:12 09:07 09:07
189 Stine Le Tougaard Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
190 Mona Højgaard Pedersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 09:00 09:00 09:00 09:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 38:00 38:00 38:00 38:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 38:00 38:00 38:00 38:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
191 Anders Pedersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:30 10:30 10:30 10:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 36:30 36:30 36:30 36:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 36:30 36:30 36:30 36:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
192 Kirsten Skylv og Susanne Bennett Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:00 14:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:00 33:00 33:00 33:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:00 33:00 33:00 33:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
193 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
194 Jacob Borup Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 01:30 01:30 01:30 01:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 45:30 45:30 45:30 45:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 45:30 45:30 45:30 45:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
195 Mikkel Jensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 06:00 06:00 06:00 06:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 41:00 41:00 41:00 41:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 41:00 41:00 41:00 41:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
196 Torben Labuhn Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 18:00 18:00 18:00 18:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 29:00 29:00 29:00 29:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 29:00 29:00 29:00 29:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
197 Thor Nielsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 19:30 19:30 20:00 20:00
  Sluttid: 46:50 45:47 47:18  
  Rotid 27:20 26:17 27:18  
  Forventet rotid 27:30 27:25 26:51 26:48
  Koorgeret rotid 27:20 26:17 27:18  
  Bedste tid: 27:20 26:17 26:17 26:17
  Resultat: 01:30 00:33 01:01 00:00
  Samlede stilling: 01:30 00:28 01:03 01:03
198 Gulnara Hickman Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 08:00 08:00 07:30 07:30
  Sluttid:   49:08    
  Rotid   41:08    
  Forventet rotid 39:00 39:00 39:30 39:30
  Koorgeret rotid   41:00    
  Bedste tid: 39:00 39:00 39:00 39:00
  Resultat: 05:00 03:53 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 07:19 11:53 11:53
199 Kurt Mathiesen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:30 11:30 11:30 11:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:30 35:30 35:30 35:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:30 35:30 35:30 35:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
200 Bjørn Olsson Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 08:30 08:30 08:30 08:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 38:30 38:30 38:30 38:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 38:30 38:30 38:30 38:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
201 Bitten Have Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 02:30
  Sluttid:     55:38  
  Rotid     45:38  
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 44:38
  Koorgeret rotid     45:38  
  Bedste tid: 45:38 45:38 45:38 45:38
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
202 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
203 Jan Henriksen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 02:00 08:00 07:30 07:30
  Sluttid: 48:07 51:02    
  Rotid 46:07 43:02    
  Forventet rotid 45:00 39:00 39:37 39:37
  Koorgeret rotid 40:30 41:00    
  Bedste tid: 38:30 38:30 38:30 38:30
  Resultat: 02:47 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 02:47 06:12 10:47 10:47
204 Lars Amtoft Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:30 15:00 14:30
  Sluttid:   48:32 48:32  
  Rotid   33:02 33:32  
  Forventet rotid 31:30 31:30 31:53 32:23
  Koorgeret rotid   33:02 33:32  
  Bedste tid: 31:30 31:30 31:30 31:30
  Resultat: 05:00 03:18 02:15 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:43 08:33 08:33
205 Erik Sandberg Schiess Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:50 14:00 14:00 14:30
  Sluttid: 50:20 46:19 46:46  
  Rotid 33:30 32:19 32:46  
  Forventet rotid 33:00 33:07 32:47 32:43
  Koorgeret rotid 33:30 32:19 32:46  
  Bedste tid: 33:00 32:19 32:19 32:19
  Resultat: 05:00 01:05 00:29 00:00
  Samlede stilling: 05:00 04:30 04:33 04:33
206 Jan Pejtersen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 06:30 06:30 06:30 06:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 40:30 40:30 40:30 40:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 40:30 40:30 40:30 40:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
207 Katrine Zinck Leth-Espensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:30 15:30 15:30
  Sluttid:   47:04 46:48  
  Rotid   31:34 31:18  
  Forventet rotid 31:30 31:30 31:31 31:25
  Koorgeret rotid   31:34 31:18  
  Bedste tid: 31:30 31:30 31:18 31:18
  Resultat: 05:00 01:49 00:31 00:00
  Samlede stilling: 05:00 05:15 05:21 05:21
208 Helle og Anne Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 08:00 08:00 08:00 08:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 39:00 39:00 39:00 39:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 39:00 39:00 39:00 39:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
209 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
210 Christian Emil Larsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
211 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
212 Alexander Hauser Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:00 11:00 11:00 11:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 36:00 36:00 36:00 36:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 36:00 36:00 36:00 36:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
213 Michael Harboe Møller Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 18:30 16:00 16:00 15:30
  Sluttid: 50:18   49:01  
  Rotid 31:48   33:01  
  Forventet rotid 31:00 31:12 31:12 31:42
  Koorgeret rotid 31:48   33:01  
  Bedste tid: 31:00 31:00 31:00 31:00
  Resultat: 04:58 05:00 02:44 00:00
  Samlede stilling: 04:58 08:23 10:42 10:42
214 Eva & Borger Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 13:00 13:00 13:30 13:30
  Sluttid: 47:07 45:51    
  Rotid 34:07 32:51    
  Forventet rotid 34:00 34:02 33:27 33:27
  Koorgeret rotid 34:07 32:51    
  Bedste tid: 34:00 32:51 32:51 32:51
  Resultat: 01:47 00:37 05:00 00:00
  Samlede stilling: 01:47 00:49 05:24 05:24
215 Anders Sønderby Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 14:00 14:00 14:00 14:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 33:00 33:00 33:00 33:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 33:00 33:00 33:00 33:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
216 Lene Søgaard Olesen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 04:00 04:00 04:00 04:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 43:00 43:00 43:00 43:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 43:00 43:00 43:00 43:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
217 Ida & Rikke Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:00 11:00 11:30 11:30
  Sluttid:   45:49 47:42  
  Rotid   34:49 36:12  
  Forventet rotid 36:00 36:00 35:24 35:27
  Koorgeret rotid   34:49 36:12  
  Bedste tid: 36:00 34:49 34:49 34:49
  Resultat: 05:00 00:35 01:25 00:00
  Samlede stilling: 05:00 04:00 05:00 05:00
218 Simon Sinichsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:30 15:30 15:30 15:30
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 31:30 31:30 31:30 31:30
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 31:30 31:30 31:30 31:30
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
219 Maria Alstrup Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 11:00 10:30 10:00 09:30
  Sluttid: 50:51 48:02 49:45  
  Rotid 39:51 37:32 39:45  
  Forventet rotid 36:00 36:30 36:53 37:36
  Koorgeret rotid 38:00 37:32 38:53  
  Bedste tid: 36:00 36:00 36:00 36:00
  Resultat: 05:00 02:48 03:28 00:00
  Samlede stilling: 05:00 06:14 09:16 09:16
220 Klavs Kabell Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 15:00 15:00 15:00 15:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 32:00 32:00 32:00 32:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 32:00 32:00 32:00 32:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
221 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
222 Marie Heiberg Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 12:00 12:00 12:00 12:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 35:00 35:00 35:00 35:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid: 35:00 35:00 35:00 35:00
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
223 Thorsten Søndergaard Larsen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 16:00 16:00 16:00 16:00
  Sluttid:     47:13  
  Rotid     31:13  
  Forventet rotid 31:00 31:00 31:00 31:03
  Koorgeret rotid     31:13  
  Bedste tid: 31:00 31:00 31:00 31:00
  Resultat: 05:00 05:00 00:56 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 08:56 08:56
224 Ledig nummer Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00
225 Frederik Hjorth Kristensen Løb1 Løb2 Løb3 Løb4
  Starttid: 10:00 10:00 10:00 10:00
  Sluttid:        
  Rotid        
  Forventet rotid 37:00 37:00 37:00 37:00
  Koorgeret rotid        
  Bedste tid:        
  Resultat: 05:00 05:00 05:00 00:00
  Samlede stilling: 05:00 08:25 13:00 13:00